Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvándoroltak és itt hagyott...

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok! Ebben a rendkívüli esetben ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok!

Tegyük fel, hogy ha lezárnák a határokat, és bizonytalan idejig nem lehetne se ki se be menni....., és tegyük fel, hogy lehet hogy az internetet is elvágnák....., akkor ti melyik országot választanátok lakhegyül?


Ti akik elvándoroltak, maradnátok ahol vagytok? vagy hazajönnétek, hogy a családotokkal lehessetek?


Rokonok, szülők, nagyszülők, testvérek, barátok is, akárki, akiket itt hagytak, ti mennétek az elment rokonotok után?


Ki tudja meddig lesznek lezárva a határok, és ki meddig nem láthatja a rokonát - ha pl ez bekövetkezne valamikor esetleg



2018. okt. 2. 13:24
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, még lehet írni


viszont kérdezni szeretném, hogy akik írták, hogy az itt maradt rokonokkal nem tartanak kapcsolatot bizonyos okokból, megkérdezhetem hogy mi az az ok (nem kell pontosan, csak nagyjából, mert úgyis névtelenül megy itt minden, hogy pl politikai nézeteltérés, vagy mi?

(hátha hozzám hasonló a helyzet és megnyugtatna, hogy nem vagyok az egyedüli)

ha nem titok, persze

2018. okt. 3. 12:10
 22/32 anonim ***** válasza:
56%
sosem voltunk tul kozel egymashoz otthon sem. a nagybatyamat szeretem vele jo a viszonyom a tobbiek semlegesek, anyamat sose szerettem es o sem engem.
2018. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy ha lezárnák a határokat, és bizonytalan idejig nem lehetne se ki se be menni....., és tegyük fel, hogy lehet hogy az internetet is elvágnák....."


Jézusom, ebben az esetben egy diktatúra lenne érvényben itt, semmiképpen nem jönnék, inkább kint maradok és azon munkálkodok, hogy a rokonságot kicsempésszem.

2018. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ahol több a pénz és nyugalom..
2018. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"viszont kérdezni szeretném, hogy akik írták, hogy az itt maradt rokonokkal nem tartanak kapcsolatot bizonyos okokból, megkérdezhetem hogy mi az az ok (nem kell pontosan, csak nagyjából, mert úgyis névtelenül megy itt minden, hogy pl politikai nézeteltérés, vagy mi?"

Fizikai és lelki bántalmazás 19 éven keresztül. Már akkor sem tartottam velük a kapcsolatot, amikor még Budapesten éltem, most sem teszem külföldről.

2018. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%

Egyre több emberre va szükség itthon

Az otthonunkba ami MAGYARORSZÁG.Mindenkinek mondom:Szívet cserél aki hazát cserél

2019. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%
Hollandia vagy Svájc ... Mivel a lelki békém a legfontosabb és antiszociális vagyok több ér nekem a nyugalom és anyagi biztonság az egész gyere koromat stresszben töltöttem örülök ha egyedül lehetek csak egészségem szabad időm és pénzem legyen a többi nem érdekel !
2019. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Miert mennek vissza? Nem tudtam megelni Magyarorszagon, szuleimmal laktam, most kulon lakunk a felseegemmel. Minek koltoznenk oda mindeketten anyamekhoz?
2019. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelmű, hogy nem laknék olyan országban, ahonnan nem mehetnék pl külföldre nyaralni.


Azon lennék, hogy a szüleimet rávegyem, hogy jöjjenek ki hozzám.


Nem tűröm jól a szabadságom korlátozását.

2019. jún. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én ugyan most nem vagyok érintett, mert a legközelebbi családtagjaim és én is Magyarországon élünk, de ha telefonálni még lehetne, akkor ebben az esetben én a magam részéről azt mondanám, mindenki maradjon ott, ahol jól érzi magát. Én nem igénylem azt, hogy LÁSSAM őket, ha hallhatom őket, ill. postán még mindig tudunk képet küldeni.
2019. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!