Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha azt akarom hogy a...

Az gáz ha azt akarom hogy a szüleim elváljanak?

Figyelt kérdés

Az apám folyamatosan ordibál minden piti dologért...Értem ez alatt hogy valamit nem az ő tetszése szerint csinálunk stb.Én úgymond "anyás" vagyok szóval szeretném,hogy ne idegesítse magát az apám miatt ugyanis nem a leg egészségesebb...Sokszor hallom tőle hogy már nem bírja ezt csak nincs hová menjen...


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. okt. 3. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem tudsz tenni. Maximum üllj le anyukáddal és mond el neki hogy te megérted ha elakar vallni és nem fogsz haragudni érte. Sok családban gyerek miatt nincs válóper inkább annyiba hagyják,lehet nálatok se lesz ha valóban a lakhatás gondot okoz ,de legalább édesanyád tudni fogja hogy mellette vagy
2018. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Apukáddal esetleg nem tudsz beszélni? Hogy ha nyugodtság lenne a házban, jobban érezné magát ő is?
2018. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2018. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Énis hasonlóképpen éreztem, a szüleim mindenen veszekedtek, folyamatos volt a feszültség, és az egymás iránt érzett dühüket rajtam meg a tesómon töltötték ki, így a mi kapcsolatunk is megromlott velük.

Mióta viszont elváltak mindketten sokkal nyugodtabban, sokkal több minőségi időt töltök velük. Sok esetben tényleg sokkal jobb, ha a szülők elválnak, persze ebbe a gyereknek nem nagyon van beleszólása, ez a szülők döntése kell, hogy legyen.

2018. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elváltak egész kiskoromban .nem tudom milyenek voltak együtt,de azt tudom hogy édesapám boldogabb mint valaha ,édesanyám is 2.gyermek korát éli. Mindketten újra házasodtak. Örülök neki ha 4 gyerek mellett úgy döntöttek elválnak,annak oka volt .Mindketten újra tudtak kezdeni mással,valószíleg azért mert időben léptek. Van amit már nem lehet megjavítani és lehet hogy nem is kell mert sokkal életet élnek most. Én őszintén örülök hogy elváltak!
2018. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak nincs hová menjen... Sajnos sokan csak ezért laknak a férjükkel a gyerek metg kapja a feszkot maga köré..
2018. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hany éves vagy?
2018. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En eloszor a gyerekek miatt akartam maradni probaltam javitani a kapcsolaton de csak egyedul tettem erte, az meg keves. Vegul szetmentunk. Iszonyuan megkonnyebbultek, utana mondta is a lanyom mimor uj parom lett bogy jol dontottem :-)
2018. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj hadjuk már ezt a hány éves vagy kérdést? Nem mindegy? Ez egy anonim” oldal,nem kell mindig kötekedni.
2018. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nevelőapám van már 5 éve és elég egyfolytában ordibál. Tegnap már odáig fajultunk hogy úgy becsapta az ajtót hogy betört benne az üveg... Én már az első hónap után szurkoltam hogy elváljanak csak anyukám mindíg megbocsátott neki és egy idő után terhes lett. Azóta úgy viselkedik velünk mint valami állatokkal, és a kutyával még rosszabbul (felemeli és eldobja mint egy labdát ha valami rosszat csinál). Mostmár anyukám is elakar menni de nem tudunk hova mert az albérlet azért nem tudjuk fizetni. Sőt, egy ideje már nem is dolgozik mert túl sok a stressz neki a munkahelyen, és az ő feladata hogy elmenjen a hugomért az óvodába, de még ezért is az egy házzal odébb élő nagymamámmal veszekedik, hogy miért nem képes ő érte menni. Ezzel azt akarom mondani, hogy beszélj anyukáddal, és ha apád nem javul még, próbáld meg minél jobban meggyőzni hogy ez így neked tényleg nem jó mert nagyon csúnya következményei lehetnek. És tudom hogy apáddal nem szívesen beszélnél, de a legvégső esetben próbálj meg vele is, úgy hogy anyukád is ott van (bár az is lehet hogy nem fogja beismerni apukád a hibáját de próba szerencse). Nekem ennyi volt a tapasztalatom ezzel kapcsolatban, remélem azért valamennyit segített.
2018. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!