Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy ilyen...

Mit tegyek, ha egy ilyen levelet találtam anyukámnál?

Figyelt kérdés

Múltkor véletlenül találtam anyukám telefonjában egy el nem küldött levelet apukámnak. az volt benne hogy a házasságuk hanyatlik és "hogyan esne neked ha rajtad kívül mindenki fel tudna izgatni?"

ezt kb 2 hónapja írta (ott van a levél alján a dátum) és nem tudom mit kéne most tennem. 3an vagyunk testvérek, egy 9, 14 és 17 éves. a szüleink 18 éve házasok... Segítsetek! ez elégge kiboritott...komolyan vegyem, vagy felejtsem el?



2018. okt. 9. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet véletlenül elolvasni más magánlevelezését? Pofátlan vagy. És hogy mit tennék? Elsüllyednék szégyenemben hogy anyám hálószobatitkai után kémkedek....
2018. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Lépjünk túl rajta,hogy más telefonjába belenéztél mert ezt leírták már 100an. Két ember között ennyi év után már előfordulhatnak elhidegülések-sőt,hamarabb is. Hullámvölgyek vannak. Beleláttál a felnőtt problémákba egy pillanatra. Ezek édesanyád érzései- és ezt tiszteletben kell tartanod. Ő is nő- és a kedves anyámék szexuális életétől hánynék- válaszadó gondoljon bele,ha nem lenne nekik-ő se pottyant a világra. Tehát édesanyád egy Nő-apukád meg Férfi-nem csak a szüleid. Nem csak családi kötelességeik -érzelmi szükségleteik is vannak. Ne nézz másképp emiatt Édesanyádra. Nem tudod mi történt-történik. Számon nem tudod kérni-jogod se lenne. Ha kedveskedni akarsz- rendezz egy vacsorát nekik a tesóddal amíg Ti tvztek vagy ilyesmi-ez szimpláb kedvesség,köszönet is feléjük. Lehet egy kis kettesben töltött időre van szükségük. Te ennyit tudsz segíteni. Többet nem-és nem is a Te felelősségedn
2018. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

mindenki nyugodjon le...xd

azért találtam rá a levélre, mert boltban voltunk és anyukám meglért hogy keressem ki a telefonjából a listát amin osszeirta hogy mit kell venni, de 2 jegyzet volt és nem tudtam melyik az, ezért mindkettőt megeztem ess az elsőben volt ez

2018. okt. 9. 18:03
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Napi kamu 3838274. epizódját olvashattuk.
2018. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
khm, most akkor levél volt dátummal vagy jegyzet? :D
2018. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Persze... a jegyzetnél találtad a levelet mi? Mi az istenért kell hazudozni?
2018. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is a gmailbe jegyzetelek, mert azt látom a laptopról és a telóról is, de az fura, hogy a bevásárlólistát kerested és egy kéthónapos levélvázlatról feltételezted, hogy az az... mondjuk nem tudom, ti hány hónappal előre szoktátok megírni a bevásárlólistát.
2018. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%

"véletlenül" :) :) :) :)



Nem szép dolog a kutakodás, ha már most ezt csinálod, mit fogsz művelni a férjeddel?! Ezt a nők 35-40 évesen kezdik...

2018. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!