Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen lesokkoltam. Megtudta...

Teljesen lesokkoltam. Megtudtam hogy anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg 5 perccel ezelőtt hogy anyám megcsalja apámat.

Hogyan tudtam meg?

Anyám takarított miközben segítettem kipakolni a mosogatógépet és a telóján volt egy üzenete a messengeren. (Gondoltam magamba lehet megin az a rokona akivel oly sokszor beszélget) Nos anyám amúgy is megengedi hogy belenézzek a telójába és...Azóta levagyok sokkolva.Mit kéne tennem?

17/f



2018. okt. 10. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Hány kamut indítasz még? Múltkor kislány voltál, most srác, nem unod még ezt, és ezt a témát?
2018. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Semmit,ő dolguk. Persze véletlen belenéztél,meg meg engedi h belenézz,jaja,de te nyignál ha ő nézne a tiédbe.. Amúgy én ezért vagyok hive a nyitott házasságnak,semmi macera nálunk 20 éve működik..
2018. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem velem történt hanem a jegyesemmel hogy megtudta hogy az anyja csalja az apját, mivel az apja nagyon sokat dolgozik alig van otthon hogy tudják fizetni a közös házat, a barátom nagyon dühös volt és szembesitette az édesanyját azzal hogy milyen undoritó dolgot művel annak az embernek a háta mögött aki annyira sokat tesz a családukért feláldozza a saját örömét azért hogy jól élhessenek utána, azóta nem találkozik a pasassal és nagyon megbánta amit tett...

Szóval amit mondani akarok az az hogy beszélhetsz anyuddal elmondhatod neki a véleményedet ne kiméld tudnia kell hogy mit gondolsz mert különben nem fogja abbahagyni, DE szerintem ahhoz nincs jogod hogy elmondd apádnak mert ez nem a te dolgod, ez csak rájuk tartozik az ő kapcsolatuk nekik kell megbeszélni mi romlott meg közöttük nem neked.

2018. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Alig várom hogy velem is történjen valami ilyesmi, rögtön rohannék a gyik-ra írogatni.
2018. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Anyuddal ülj le ,higgadtan,nem számonkérően tisztázni azt amit te láttál.Ebben is legyél felnőtt.
2018. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Tenni éppenséggel ne tegyél semmit, mert nem feladatot tenni.

A véleményhez és véleményalkotáshoz jogod van.

Sőt ha vagy olyan nexusban anyuddal, szóba hozhatod, hogy tudsz róla és nem helyesled, hogy apuddal való részeletes megbeszélés és párkapcsolatrendezés (akár válás) helyett a sunnyogást választotta. De kb ennyi a te hatásköröd, nem több. A többi az ő dolguk és rájuk tartozik.

2018. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Börtönnel büntetném a kamu-kérdések kiíróját.
2018. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha anyád tényleg csalná apádat és a messengeren egyértelműen erre utaló dolgokat irogatnának egymásnak nem engedné meg, hogy belenézz a telójába, sőt jelszóval védené, hogy véletlenül se lássa meg senki. Itt bukott a történet.
2018. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Sztem nagyon is van közöd hozzá. Ne titkolózz apukád előtt. Mondd el neki.
2018. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mondd el
2018. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!