Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam, hogy a sógornőm...

Megtudtam, hogy a sógornőm folyamatosan csalja a férjét. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nem akarok beleavatkozni a házasságukba, de nem tudom már tétlenül sem nézni ezt az egészet.

Te mit tennél hasonló helyzetben?


2013. febr. 11. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szörnyü, hogy mindennap csal valaki valakit.

Aki csal annak szurd ki a szemét!

2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A párodnak mondd el hogy mit tudsz. Értékelje ő hogy mennyire helytálló az információ, és döntsön róla hogy ezt testvérével megosztja-e vagy sem.
2013. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
akkor a bátyád vagy az öcsédről van szó és tud a dologról vagy azt hiszi hogy a kedves neje micsoda rendes emberke ha nem tud az esetről akkor mindenképpen szólj neki
2013. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, hogy ha biztos az információ, akkor aggódjon az, aki csinálja, és ne te érezd rosszul magad, azért, mert ez rossz hír. Én elmondanám. Akinek meg nem tetszik, lapuljon, mint sz*r a gazban! Szerintem aki normális értékrend szerint él, nincs félnivalója a világtól, mert nem kerül ilyen helyzetbe.
2013. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Én úgy gondolom normális értékrend szerint élek és nincs félnivalóm a világtól, de ettől nem érzem magam felhatalmazva arra, hogy beleüssem az orromat mások életébe. Ami én rám nincs hatással, abba nem szólok bele. Mi közöm is lenne hozzá?

Amúgy a sógornője miért csak a saját testvérének a felesége lehetne? Nekem is van sógornőm, az uram húga..

2013. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarsz beleavatkozni az életükbe,hát ne is tedd,semmilyen formában!Ezt majd ők megoldják,illetve a sors.
2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Valami okos ember magyarázza már el nekem, mikor ilyen dolog van, miért jönnek azzal egyesek, hogy ne avatkozz bele? Könyörgöm, az egyik szerettedről van szó, jót akarsz neki nem? Ha biztos az infód, inkább elnéznéd, hogy hülyére veszik és csalják? Ennyi erővel ha az út szélén döglődik, akkor is menj el mellette, mert beleavatkozol az életébe.
2013. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Márpedig ne szólj bele! Az ő életük, nema tiéd. Hidd el, tapasztalat.
2013. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 harleynagyi ***** válasza:
100%
ne szolj bele , nem rad tartozik
2013. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetedig, azért az út szélén történő döglődést ne hasonlítgassuk már a megcsaláshoz. Idióta. Inkább magyarázd el nekem, miért olyan közeli rokon egy sógor? Vagy a te családodban testvérek között működik a házasság?


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem is hagyd rájuk.

2013. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!