Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy az anyukám...

Megtudtam hogy az anyukám csalja az apukámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ez nem csak az én eszmeszüleményem! Vannak rá bizonyítékok, teljesen el vagyok keseredve és nem tudom hogy mit tegyek, hogy jó legyen!! :'(

2013. márc. 5. 16:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Ez a szüleid dolga, rájuk tartozik, nekik kell megoldani.
2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%

És hogyan oldanák meg, ha a férj nem tudja, hogy mit kell megoldani,mert nem tud a megcsalás tényéről?


A megcsalás-úgy tudom-nem szép dolog, és ha belegondolsz két lehetőség van:

1. vígan élnek tovább,miközben te tudod, hogy anyukád mit csinált. Ez apukáddal szemben nagy trógerség

2. Elmondod neki és vagy megbocsát a hűtlennek vagy elválnak.


De én szerintem még mindig jobb elválni,mint hogy a férj átvert szerepben legyen akár élete végéig.

2013. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem neked anyukáddal kellene beszélni, hogy ő tisztázza apukáddal, ha gond van köztük.
2013. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
F/L vagy? Mennyi idös? Honnan tudtad meg? Ki tud még rola szerinted?
2013. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
ha nem tudod magadban tartani - és miért is tudnád -, akkor anyukáddal beszélj, ne apukáddal
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukáddal beszélj.
2013. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Látjátok ez a baj hogy mindenki mást mondd és kattog az agyam mert nem tudom hogy mit tegyek! Persze azt se szeretném hogy ha elvállnának de azt se hogy apukámat igy becsapja meg persze én sem tudnák így élni hogy végig tudtam ezt a dolgot! Anyukámmal meg nem mernék erről beszélni és azt se tudnám hogy hogy kezdjek bele és hogy mit mondjak.Egyébként lány vagyok 14 éves és üzenetekből és még egyéb feltűnő jelekből tudtam meg :(
2013. márc. 5. 16:56
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Anyu te szereted aput?

(remélhető válasz: igen)

Meg tudnád csalni?

(feltételezhető válasz: kislányom, hogyan kérdezhetsz ilyent!)

Van olyan osztálytársam akinek a szülei elváltak. Én nem élném túl, ha elválnátok.

(miért mondod?)

és te hallgatsz


talán leszáll a földre, ha még nem süllyedt nagyon el a kétlaki életben

2013. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%

Itt mindenki arra bíztat, hogy nehogy megtudja az apád.

Pedig, ha csak az anyáddal beszélsz, akkor te is a cinkosává válsz.


Ha neki egy másik f@rok kell, akkor legalább legyen bőr a képén és álljon egyenesen az apád elé, és mondja el!

2013. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Üzenetek, egyéb feltünö jegyek. Biztos, hogy jol érted ezeket? Mert ha mellélösz, életed végéig bánhatod. Ha annyira biztos, beszélj anyukáddal. A "nem szeretnéd, ha elválnának" megközelités jonak tünik, mer te ebböl a szempontbol vagy érdekelt a dologban.
2013. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!