Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne anyagi korlátja...

Ha nem lenne anyagi korlátja milyen munkát választanátok, melyik munka az ami annyira érdekelne, hogy életed végéig azt csináld úgy, hogy még örömödet is leld benne?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan ember van aki kényszerből, anyagi gondok miatt vagy mert nem tanult olyan foglalkozást választott magának ami abszolút hidegen hagyja és legszívesebben otthagyná az egészet csak hát rá van kényszerülve, hogy csinálnia kell és mindehhez jó képet is vágjon.

Én ha tehetném tuti delfináriumban dolgoznék mint idomár vagy profi fotós lennék esetleg mesterszakács!:)


2010. jún. 23. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
tűzoltó :) pedig lány vagyok ^^
2010. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakiképző. :) Évek óta ez az álmom és amint lehet el is kezdem a tanfolyamok sokaságát :) (2év múlva) Fotós is jó meló azt is szeretem imádok fotózni attól sem idegenkedek el, hogy azt tanuljam majd később. Jelenleg programozónak tanulok. Azt is nagyon szeretem.

16/l

2010. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Pilóta :) vagy mondjuk egy amerikai jólmenő tőzsdés cég vezetője (persze értenék is hozzá) :)
2010. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
stewardess
2010. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Régész. A szakmámból kifolyólag voltam ásatáson, és imádtam. Feltárni emberi csontokat, épületmaradványokat, tárgyakat, fantasztikus dolog!


27/L

2010. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
ha az anyagiak nem számítanának nem dolgoznák XD
2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
szabadúszó művész =)festő vagyok amúgy. gyakorolni gyakorlom, csak nem élnék meg belőle. kell mellé még valami. esetleg tanár. de mindenféle kreatív munkát szívesen csinálnék
2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
kutyakiképző, vagy állatorvosirendelőben segéd.
2010. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Én fodrász lennék szívesen! Igaz, hogy csak most megyek középsuliba, de anyum eldöntötte már most, hogy belőlem jogász lesz, vagy orvos...Én meg csak követem az elképzeléseit...
2010. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán ékszer készítő vagy kovácsolt vasat csinálnék, süteményeket, amihez sok fantázia kell s ppecs munka.
2010. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!