Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne anyagi korlátja...

Ha nem lenne anyagi korlátja milyen munkát választanátok, melyik munka az ami annyira érdekelne, hogy életed végéig azt csináld úgy, hogy még örömödet is leld benne?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan ember van aki kényszerből, anyagi gondok miatt vagy mert nem tanult olyan foglalkozást választott magának ami abszolút hidegen hagyja és legszívesebben otthagyná az egészet csak hát rá van kényszerülve, hogy csinálnia kell és mindehhez jó képet is vágjon.

Én ha tehetném tuti delfináriumban dolgoznék mint idomár vagy profi fotós lennék esetleg mesterszakács!:)


2010. jún. 23. 21:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
fagottos
2010. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szociális területen meloznék
2010. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szinész:)) de azt sztem már lekéstem, mert szinészsuliba kéne járnom megminden. de álmaim munkája amerikában szinésznő:)) am még érdekel az ilyen rendezvényszervezés vagy divatlapszerkesztő aki nemm ir hanem igy össerakja ujságot ötletesen stb:) lehet vmelyikbe majd belevágok de kitudja...imádom az állatokat is viszont orvos nem akarok lenni, sportot is imádom de tesitanár soha szal még agyalnom kell :)) 16l

ja és ha jo lenne a hangom énekes akarnék lenni saját klipekkel, koncertekkel az se rossz de ez kilőve mert olyan szar a hangom h hu:D

2010. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Topmodell :)

na jó,azt nem életem végéig,hanem csak amig fiatal vagyok...

amúgy életmód-wellness tanácsadó.Mondjuk ez utóbbi megvalósulni is látszik,mert hasonlót tanulok éppen :)

2010. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!