Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne anyagi korlátja...

Ha nem lenne anyagi korlátja milyen munkát választanátok, melyik munka az ami annyira érdekelne, hogy életed végéig azt csináld úgy, hogy még örömödet is leld benne?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan ember van aki kényszerből, anyagi gondok miatt vagy mert nem tanult olyan foglalkozást választott magának ami abszolút hidegen hagyja és legszívesebben otthagyná az egészet csak hát rá van kényszerülve, hogy csinálnia kell és mindehhez jó képet is vágjon.

Én ha tehetném tuti delfináriumban dolgoznék mint idomár vagy profi fotós lennék esetleg mesterszakács!:)


2010. jún. 23. 21:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Sportriporternő, sportműsorvezetőnő lennék! Vagy ha nem az, akkor vmilyen sporttal kapcsolatos tevékenység! Az lenne álmaim munkája!

19/L

2010. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan előadásokat tartanék jópénzért, ahol egy csomó ember azt nézi, hogy én hogy alszom :) mint pl. egy koncert, csak itt engem kell figyelni teljes csendben :D
2010. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 BlackSword ***** válasza:
70%
Újságíró... Persze nem ilyen hírlap, vagy szennylapoknál... Igazából valamelyík neves történelemmel, esetleg művészetekkel foglalkozó magazinnál tudnám magamat elképzelni...
2010. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Autótesztelő :) de nemúgy, mint a totalcarban, hanem ilyen cégen belüli, hogy csak arról kell mesélni ami nemjó. (Hogy felesleges papírmunka ne legyen... ne kelljen cikkeket meg ilyen marhaságokat írni.)
2010. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Háát, én esküvőszervező lennék nagyon szívesen:) Segítenék kiválasztani a helyszínt, az éttermet, virágokat stb. Szerintem szép szakma, csak Magyarországon kevés a kereslet rá.
2010. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én szívesen csinálnék valami kreatívat, gyönyörű virágcsokrokat kötnék vagy sminkeket csinálnék a modelleknek a kifutóra, vagy fotóznék.
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Esküvőszervező, sminkes, fotós, antropológus, állatorvos, pszichológus, építészmérnök, belsőépítész, cukrász, helyszínelő, stewardess, állatmenhelyen önkéntes, egyéni vállalkozó :D
2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Divatújságíró, divattervező, divatfotós, sportkommentátor (ha lehet, foci, lány létemre=D), karaokebár-tulaj!=)

14/L

2010. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha már anyagilag teljesen biztosítva leszek, akkor szeretnék majd tűzoltóként, később pedig tanárként szolgálni a társadalmat.


21/F

2010. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kommentátor
2010. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!