Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti meztelenkedtek...

Lányok, ti meztelenkedtek otthon a szülök elött?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,egy oylan családból ahol nulla nudizás van. Csakhogy amig meg nem ismertem a pasimat,és annak családját,nagyot fordult a meglátásom,és életstilusom. Elöször nem is mesélte,de lassacskán vezetett rá,hogy ök nudista család. Soha nem tudtam volna elképzelni,hogy mások elött meztelenkedjek...De miután kipróbáltam, nagyon klassz érzés,szabadnak lenni. Hozzáteszem nem önmutogató. Egészseges nudista családba kerültem bele.. Pasim soha nem eröltette,csupán hogy próbáljam ki. Emlékszem,a családjával próbáltam ki elöször, örültek nekem . Azóta minden nyáron aktivan nudizunk. A probláma ott jön,hogy otthon néha megfeletkeztem erröl, és meztelenül mentem ki öcsém,vagy szüleim elé... Anyukámnak nagyon nem tetszett,sem tetszik majd elmeséltem mindent neki.. Nagyon nagy ellenértés van most,és barátomat sem látják szivesen...23 L

2018. okt. 12. 23:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Jó lenne szem előtt tartani, hogy te kedveled a meztelenséget, nem a családod. Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, egészen addig, amíg mást nem érint kellemetlenül.
2018. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire lazán nem mászkálunk, de pl. simán átöltözök bármelyikük előtt. Bátyámat már láttam egy szál p..csben, apámat nem, de nem is szeretném. Pisilni is simán szoktunk egymás előtt, ez teljesen természetes.
2018. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tartom egészséges dolognak hogy valaki felnőtt létére meztelenül mutogassa az intim testrészeit is.Főleg meg após előtt.Az más dolog, hogy ketten a párommal otthon meztelenül vagyunk, de ennek is van egyfajta szexuális töltete, de a gyerekek előtt ez nem volt soha így.Maximum ha fürödtünk és beszaladtak, abból gondot nem csinátlunk.Vagy engem a gyerekek látnak amikor öltözök bugyi-melltartóban,de meztelenül előttük nem futkároztam a lakásban, nem ültem le a nappali kanapéra pucér fenékkel, stb.

De apósom vagy más rokon előtt kizárt dolog hogy bugyiban, melltartóban legyek.

Már az ősember is magára aggatott bőröket.

A természeti népek sem tök meztelenek.

A modern embernél ez nekem egy kamaszos lázadás, magamutogatás,mint aki azt se tudja már, mit csináljon a fene nagy modernség,különcség, szabadság érzésével, és hogy megmutassa, ő ezt is be meri vállalni, mert ő a többi ember felett áll.

Láttam egyszer egy filmet, nudista strandon forgatták, kitakarva intim részeket.

Bográcsban főztek, meztelen.

A kb.60 éves fickó mikor lehajolt és kavargatta a kaját a bográcsban, a nemi szerve szó szerint a bogrács fölött, közelében himbálózott! Alig tudta a takarás követni.Ez a kép mindig eszembe jut, ha nudistákra gondolok.Biztos nem tudtam volna enni abból a kajából.A mellette matató gondolom felesége mellei szinte a hasáig lógtak.

Most nem sorolom miért, de nekem totál gusztustalan az egész.

Még egy fiatal, fiú vagy lány ha jól néz ki, szép is lehet meztelenül.

De egy kor után az ember teste már nem olyan guszta, nem szép látvány.Minek mutogatni?

Strandon ha megnéztek idősebbeket fürdőruhában, hát azért látszanak negatív dolgok.Képzeljük el, hogy még a fürdőruhát is leveti!

Írom ezt úgy, hogy már én is 56 vagyok, ruhában még kinézek valahogy, de amúgy....Van állótükröm.

2018. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ennél, és az ehhez hasonló kérdéseknél azt kellene felfogni, hogy ez nem "erkölcsi" kategória. Mindenkiben más a szeméremérzet. Sokszor még a családi hatás sem befolyásolja. Van, akiben erősebb a szeméremérzet, van, akiben kevésbé. Akiben erősebb, nos azokat az embereket sem kellene egy megvető "prűd" jelzővel illetni, egyszerűen, ő ilyen. Aki pedig szívesen meztelenkedik, tegye, ha ezzel a családját, környezetét nem zavarja. Nálunk a családban például a lánytesóm apa előtt is mászkált melltartó nélkül, sem őt, sem apát nem zavarta. Nyilván, mivel lány vagyok, engem sem zavart, de én már ezt nem tettem meg. Apámon mindig volt egy alsó még a legnagyobb melegben is.

Szerintem az a helyes, ha tekintettel vagyunk egymásra, ha elfogadjuk egymás különbözőségét.

Kedves Kérdező, jó dolog, hogy felfedeztél egy olyan életformát, ami tetszik, amiben szabadnak érzed magad. Abban a közegben, ami erre vevő, szabadon gyakorolhatod, de szerintem otthon ne feledkezz meg arról, hogy mások zavart, kellemetlenséget érezhetnek a meztelenkedésed láttán. Max. mondd, hogy a szobádban meztelenül vagy, úgy jöjjenek be kopogás nélkül, hogy ezzel fognak szembesülni. De ha kilépsz, vagy a szobádba jönne valaki, kapj magadra egy hosszú pólót, valamit. Nem egy nagy energiabefektetés, de a másik számára figyelmesség.

2018. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Én nem meztelenkedek senki családtag előtt, csak a párom előtt.

Anyám szokott néha olyat csinálni, hogy átöltözik épp, eszébe jut valami, bejön melltartó nélkül, félmeztelen és elmondja.

Ez is sok nekem.

Szeretem anyámat, de nem akarom nézegetni meztelenül.

Az nem zavar, ha pl. fürdenek, meztelenek és kiszaladnak valamiért.

Az más.

De amúgy nem meztelenkednék és mást se szívesen nézegetek ruha nélkül, kivéve a páromat persze.

2018. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Perverz, totál beteg dolog!
2018. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad másra RÁKÉNYSZERITENI a meztelenseget . Az is eröszak , buncselekmeny . Furcsa a baratod csaladja . Szerintem nem fontos hogy apósék lassanak meztelenul es viszont
2018. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez totál beteg.... Az oké, hogy valaki szeret meztelenül lenni, de mindennek van egy határa. Én aztán biztosan nem lennék kíváncsi pl apósomra 1 szál farokban és oda sem ülnék szívesen, ahol előtte valaki pucér hátsója csücsült. Szerintem családon belül se normális ez a gátlástalan meztelenkedés, egy apuka pl ne lóbálja már a farkát a lánya előtt. Na mindegy, hál istennek nem vagyunk egyformák..!
2018. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nem meztelenkedek senki előtt, főleg nem a családtagjaim előtt. Nem azért, mert ez a jelenlegi társadalmi elvárás, hanem azért, mert 1. én nem szeretném, ha látnának meztelenül 2. nem érzem jól magam meztelenül 3. ők sem szeretnének látni meztelenül

Szíved joga a pároddal/a párodéknál úgy lenni, ahogy akarsz, de azért otthon ne. Füveztek is, vagy varázsgombáztok, vagy hogy tudod elfelejteni, hogy nincs rajtad ruha?

Bírom a lazaságot meg a hippi stílust, de ha már másoknak kellemetlenséget okozol ezzel, ráadásul a saját otthonukban, az gáz.

Kicsit erőltesd meg magad és ne hozd őket kellemetlen helyzetbe. Teljesen érthető, hogy ők ezt nem szeretnék, és neked ezt tiszteletben kell tartanod. Ha nem vagy képes rá, akkor inkább költözz oda a párodékhoz, lehet azzal mindenki jobban járna.

2018. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok a sok eszedhez hogy apósod előtt mutogatod magad meztelenül.
2018. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!