Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki a...

Miért van az, hogy aki a legjobban kéne támogasson engem, tipor a földbe és veszi el még a maradék önbizalmamat is? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos az apám, hogy is mondjam nem egy nagy észlény, még érettségije sincs és még egy épkézláb mondatot is nagyon nehezen rak össze.

Ha bármibe nem értünk egyet folyamatosan lehülyéz, naponta vagy tízszer el mondja, hogy "Hülye gyerek így, hülye gyerek úgy), már számtalanszor elmondtam, hogy ne mondogasson nekem ilyeneket mert rosszul esik, de ő erre azt válaszolja, hogy csak viccel.

Egyetemre járok de apám szerint az a szak könnyű (amúgy jogi karra járok), szerinte a jogász és az orvos szak a nehéz a többi, könnyen elvégezhető.Ez is iszonyatosan rosszul esik!:(

Kezdem elhinni amiket mond és már egy pici önbizalmam sincs apám miatt...mit tegyek?:(


2010. jún. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Költözz el.
2010. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
az apád irigy rád,hogy te egyetemen vagy neki meg érettségije sincs fáj neki hogy te tanulhatsz....
2010. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a fordítottja van, olyan suliba irattak be amiről tudták h. nehezen fog menni(nehezen is megy),de hogy az majd jól keres.Szóval nálunk az én akaratom nem számít.Tényleg az a jó ha elköltözöl, bár pénz nélkül ez nehéz.Beszélj vele, h. miért bánik veled így ahogy.Vagy mondd meg neki h. inkább ne mondjon semmit ha ncsak bántani akar.
2010. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg őszintén, ott legbelül nem készülődött még a nevetés benned, amikor egy náladnál -már ne haragudj meg- butább ember hülyéz, lehet az az apád is.

Te tudod az értékeidet, nehogy semmi tudással valaki kétségbe vonja azt.

Ugyan már! Tedd túl magad rajta, ismered azt, hogy nem azt

nézem mit mondana, hanem hogy ki mondja.

2010. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondanak.
2010. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

apád egy kisebbségi komplexusos személy. írigy rád, és ezért aláz le.

ezzel bizonyítja, hogy nem csak ostoba, hanem mint apa is csődöt mondott.

Minek fontos neked apád véleménye?!

Szard le mit gondol. Kérdezz rá, mi van, csak nem irigy vagy? Más ember örül, ha a gyereke tanul, és nem is akármit...

Én azt ajánlom neked, hogy ne foglalkozz vele! Állítsd át a gondolatodat! Ha legközelebb lehülyéz, mosolyogj egyet!

2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!