Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon össze vesztünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vesztünk az élettársammal, egy hete. Ma jön a maradék holmiért, amit még itt hagyott. Nem akarok megalázkodi, de ő makacs, mit csináljak hogy mégis maradjon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de ajánld fel neki, hogy üljetek le, és szép nyugodtan, indulatok nélkül beszéljétek meg a problémát. A kommunikáció a jó kapcsolat titka. Ez szerintem abszolút nem lenne megalázkodás. Sőt, még jobb lenne, ha felhívnád telefonon előtte, és felajánlanál neki egy nyugodt, higgadt, felnőtt beszélgetést. Hogy ő is fel tudjon készülni rá lelkileg.
2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: ja és azt is mondd el neki valahogy szép türelmesen, hogy a makaccságot felejtse el. Makacs embernek az életbe nem lesz normális kapcsolata.
2010. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Zárd be az ajtót, és told le előtte a bugyid, ha ennek ellenére is otthagy akkor meg xard le, mert már nőnek sem néz.


Ha pasi vagy, akkor meg borulj a lábai elé, és bőgj mint az oroszlán..


A nem akarok megalázkodó lenni hozzáállást meg felejtsd el.

2010. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én pont így voltam az élettársammal kb fél éve. nagyon összevesztünk, így fogtam és egy éjszaka alatt szinte az összes cuccomat összepakoltam, másnap elvittem, de harmadnap még visszamentem pár dologért. akkor elgondolkodtam, hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. belegondoltam milyen rossz lesz az életem nélküle és milyen lelkiismeretfurdallásom lesz ha most nem teszek meg mindent a kapcsolatunkért. így leültettem és elmondtam neki, hogy én nagyon szeretem őt és gondolja át a kapcsolatunkat. én nem akarom őt elveszíteni. így egy fél napot csak beszélgettünk az összes sérelmünkről, a szép pillanatokról, mindenről. végül egymás karjaiban kötöttünk ki,azóta is minden rendben. vannak olyan helyzetek, hogy az egyiknek engednie kell. és ez nem megalázkodás, hanem a szerelem. az lenne megalázkodás, ha pl megcsalt téged és még te könyörögsz neki. akkor az. de egyébként én tutira leültetném és elbeszélgetnék vele, hogy gondolja át, nem muszáj most rögtön, pár napot adjál neki, hogy agyaljon mit is akar tőled és az életétől és a jövőjétől. és mondd el, hogy te szereted. és szeretnéd ha maradna vagyis visszaköltözne. az esélyt mindenki megérdemli, minden kapcsolat
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén szereted, akkor nincs olyan, hogy megalázkodás..
2010. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Tod már az is csoda, hogy visszamegy a maradék cuccaiért, sokan lexarják azt is.


Szal egy lövésed van, ne az önérzetedet fényezd ilyenkor.

2010. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Meg még pár hatásos mondat amit ki kell mondanod :)


- Bocsáss meg


- Hülye voltam


- Neked volt igazad


- Összeroppanok nélküled.


- Őrülten Szeretlek!



Gyakorolgasd szépen, ha valóban azt akarod hogy maradjon.

2010. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Majd írd meg mi történt!

Hogy ment a dolog.


Ha vmi új pasijával vagy barátnőjével jön talán még akkor sincs veszve a dolog.


Akkor is azt tedd amit írtam.

2010. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hogy bírtad ki egy hétig,hogy nem léptél?
2010. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokminden függ attól, szeret-e még. Ha még szeret akkor mindketten meg kell mondjátoik egymásnak hogy nem tudtok egymás nélkül élni, de kezdd te akkor bátorságot öntesz belé, lehet hogy csak a makacssága miatt nem kezdi ő.

De ha elmúlt részéről a szerelem akkor bármit mondasz, nem lesz foganatja. Mindenesetre egy próbát megér.


Na meg attól is függ, hogy min vesztetek össze. Ha olyan amit meg lehet beszélni/bocsájtani akkor minden rendben lesz, de ha tartós véleménykülönbségről van szó (pl egyiokőtöl nagyon akar gyereket, másikótok egyáltalán nem-csak egy példa) akkor nem sok esély van hogy ez hosszúő távon működni fog.

2010. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!