Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ha haza...

Nektek rosszul esne ha haza utánzátok és neki nem várna senki a buszmegállóban?

Figyelt kérdés
Messze járok egyetemen az otthonomtol, ma jöttem haza. A busz csak a közelünkben levő nagyobb városig hozott el. Onnan egy másik busszal kellett volna haza menjek amit sajnos lekéstem, hívtam a családot hogy jöjjenek ertem de senki nem jött, azt mondtak várjak hátha jön még busz mert ugy tudják kéne legyen később. Nagyon rosszul esett hogy a párom sem jött el értem mert azt mondta dolgoznia kell (nem a munkahelyen). Azt mondta ha végez a munkával és még nem jön a busz akkor bejön ertem. Mindnekinek a munka az első, meg a kényelem. (30 perc lett volna ide az út) Van értelme igy haza jöjjek vagy legyek megértő velük?
2018. okt. 18. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem csoda h ennyien utálják a családjukat.. Csak az érdek.-
2018. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem esett volna rosszul. Nem vagyok elkényelmesedve és van józan eszem.
2018. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanilyen körülmények közt járok haza, de van annyi eszem, hogy megnézzem a csatlakozásokat.

Nem, nem esik rosszul.

2018. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthon dolgozom vállalkozóként, de ha a családtagom azzal hívna fel, hogy olyan helyen kell várnia egy órát, ahol nem érzi biztonságban magát, akkor kimennék érte. A menetrendet meg hagyjuk, simán nem várják be egymást a buszok akkor se, amikor már látják az utca végében...
2018. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is elmentem a gyerekemért szó nélkül ha felhivott főleg ha olyan helyen volt,ez alap. Ez a leszarom a másikat a magyar albérlő családokra jellemző.
2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha munka miatt amit nem tehet félre, nem tudott volna jönni és én nappal várakozok egy biztonságos helyen, akkor nem esett volna rosszul.

De ha mindenki tudta, hogy sötétben kell várakoznod, egy nem biztonságos környéken, akkor igen; rosszul esett volna.


A családodnak úgy látszik a kényelem a fontos, és gondolom neked is, viszont te nem érezted biztonságban magad; szóval ez felül kellett volna írnia a többiek kényelmét.

2018. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

Az első mondatból tudtam, hogy nő vagy.

Mindenki dobja el kezét-lábát, mert te szólsz!

2018. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!