Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? SNI-s gyermekemr...

Mit tennétek? SNI-s gyermekemre hiába adtam be a hivatalos uj iratokat egyáltalán nemvolt reakció. Az utcáról a házba a rossz utjavitás végett befolyt a viz, és végül valakik végett végreahajtásra került házunk.

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a baj? SNI-s a gyerek ezért a rossz útfelújítás végett befolyó víz elárverezteti a házat? Gecc egy kérdést nem tudsz rendesen megfogalmazni?
2018. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ez szerintem 3 ügyre vonatkozó kérdés én ugy vélem.
2018. okt. 19. 15:54
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, de tényleg nem tudsz fogalmazni😁😁
2018. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy idióta vagy. Oké, bocs, nem tudhattuk.
2018. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"én ugy vélem."


Te tetted fel a kérdést és te is csak véled? Akkor tőlünk mit vársz?

2018. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen miért szaporodhat? :(
2018. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért álljunk meg egy szóra! Totál látszik a kérdező írásán, hogy teljesen össze van zavarodva.

1. Ha beadtad a papírokat, és nem reagáltak rá, hívd fel őket, és kérdezd meg mi az oka. De legjobb ha személyesen intézkedsz. Mi is voltunk ilyen helyzetben.(2 autista kisfiú anyukája vagyok).

2. Menj be az önkormányzathoz, és kérd meg őket, hogy javítsák ki a károdat,mivel a lakást ti használjátok, viszont töletek függetlenül kár keletkezett benne.

Ilyen helyzetben is voltunk, mikor a szobánkban utcafrontról át fúrták a falunkat az ablakunk alatt. Szószerint lyuk volt. Bemmentem az önkormányzathoz, vittem a "dolgokról" fényképeket, és sikerült velük úgy meg egyeznem, hogy én kijavíttatom a hibát, ők pedig számla ellenében kifizetik nekem.

3. Ezt nem értem! Ha a ti házatok, akkor csak miattatok úszhat el, nem? Vagy?

2018. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
XDDDDDDDD
2018. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
24%
Az irás tényleg zavarosnak tünt nekem is,de többször elolvastam és rájöttem ez három különböző ügy.Sajnos megadják a keraktereket mennyit irhatsz.
2018. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennél jóval többet és értelmesebben lehet írni. Szerintem senki nem találos kérdést játszani jön ide.
2018. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!