Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs életcélom, egyedül...

Nincs életcélom, egyedül vagyok és úgy érzem összeomlottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és fél éve tart ez az állapot.

A sulit befejeztem. Itt állok egy szakmával amivel elhelyezkedni képtelen vagyok. Tanulok egy másikat estin, de azzal sem fogok tudni. Nem érdekel semmi az utóbbi időben. A családommal, párommal megromlott a kapcsolatom , mert nem dolgozok..úgy érzem felesleges vagyok.

Kérdezik az utcán is hogy mit csinálok.persze nem mondom azt hogy..egész nap a sötét szobában fekszem ..a barátaimmal nincs kedvem talalkozni, bár nincsenek már mert kihasználtak.

Azt hiszem elvesztettem mindent, ami fontos volt eddig és egyedül érzem magam. Úgy érzem sem a családomra, sem a páromra nem tamaszkodhatok. Ha elmondok valamit ...már panaszkodok..persze mivel itthon vagyok anyám is rajtam vezeti le a dühét ..úgy érzem senkim sincs úgy igazából és senki nem áll mellettem...


Nem jön össze semmi. Nem kellek sehova, pedig már sokmindent tettem , hogy valahova bejuthassak dolgozni. Interjúk, munkaügyi, szezonális meló..ismerősök...ez megy fél éve, de semmi.


Nincs megtakarított pénzem és kényelmetlen a szüleimtől kérni.

Haszontalannak érzem magam és már az ágyból sincs kedvem kikelni.

Minden nap ugyanolyan..pedig annyi tervem volt, de pénz nélkül semerre sem lehet elindulni.


Mit tehetnék hogy javítsak az életemen? ( Ha már egyedül nem tudok )


2018. okt. 30. 15:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
Pszichológus
2018. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol laksz, de majdnem mindegy: a gyárakban most emberhiány van és meg is fizetik a munkásokat. Boltba is elmehetsz dolgozni.


Ha azzal amit most tanulsz nem fogsz tudni elhelyezkedni, akkor azonnal hagyd abba, hiszen akkor tök feleslegesen csinálod.


Melózol egy fél évet, addig csinálsz valamit aztán közben hátha megszáll az ihlet.

2018. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Szintén pszichológust tudnék javasolni, illetve egy megfelelő hr tanácsadót, aki az elhelyezkedésben is segít. Pest közelben élsz?


Egyébként ugyan ebben a helyzetben vagyok én is, teljesen megértelek. Nem elég a visszautasító üzenet a cégektől még a család is azt hiszi, hogy az ölünkbe hullik a munka.

2018. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még a gyárakból sem hívnak vissza,próbáltam ott is .

Ha ezt a sulit ott hagynám diákom sem lenne , ami még hagyján , hogy reagálnának a szüleim...

2018. okt. 30. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzod rendben van? Pesten keresel állást? Állásbörzéken vagy munkakereses tréningen voltal mar?
2018. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásba mindig keresnek embert...

Meki, burger, kfc, kinai...

2018. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus,meki, és költözés első sorban..
2018. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pályakezdőként nehezebb az elhelyezkedés. Utána már könnyebb lesz. Regisztrálj be ilyen randstad, trenkwalder típusú cégekhez, majd ők adnak ajánlatot.


Olyan szakmát meg kár tanulni, amiben úgy érzed, nincs esélyed.

2018. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

Vas megyei vagyok és sajnos nem is a megyeközpontban lakom, hanem egy kis faluban. Börzéken voltam és munkatanácsadásra megyek november közepén, a családom sem mondhatná, hogy nem probalkozom, de annyira szégyellem az egész helyzetet. Nem gondoltam volna hogy ide fogok jutni. Egyébként egyetemen tanultam FOSZKON , de nem indult a BA idén , ezért is jutottam ide. Az is meglepett hogy a munkaltato nem is tudja mi az a FOSZK..na mindegy.

Lelkileg nagyon elkeserítő hogy kapom az állandó visszautasításokat és körülöttem már az is dolgozik akinek érettségije van csak.

2018. okt. 30. 17:04
 10/12 anonim válasza:
Ne szégyelld, nem vagy egyedül. Ami a legfontosabb, ne hibáztasd magad mert amíg így teszel, tuti hogy nem fog sikerülni semmi. Ne add fel, és meglátod jó lesz :)
2018. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!