Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs életcélom, egyedül...

Nincs életcélom, egyedül vagyok és úgy érzem összeomlottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és fél éve tart ez az állapot.

A sulit befejeztem. Itt állok egy szakmával amivel elhelyezkedni képtelen vagyok. Tanulok egy másikat estin, de azzal sem fogok tudni. Nem érdekel semmi az utóbbi időben. A családommal, párommal megromlott a kapcsolatom , mert nem dolgozok..úgy érzem felesleges vagyok.

Kérdezik az utcán is hogy mit csinálok.persze nem mondom azt hogy..egész nap a sötét szobában fekszem ..a barátaimmal nincs kedvem talalkozni, bár nincsenek már mert kihasználtak.

Azt hiszem elvesztettem mindent, ami fontos volt eddig és egyedül érzem magam. Úgy érzem sem a családomra, sem a páromra nem tamaszkodhatok. Ha elmondok valamit ...már panaszkodok..persze mivel itthon vagyok anyám is rajtam vezeti le a dühét ..úgy érzem senkim sincs úgy igazából és senki nem áll mellettem...


Nem jön össze semmi. Nem kellek sehova, pedig már sokmindent tettem , hogy valahova bejuthassak dolgozni. Interjúk, munkaügyi, szezonális meló..ismerősök...ez megy fél éve, de semmi.


Nincs megtakarított pénzem és kényelmetlen a szüleimtől kérni.

Haszontalannak érzem magam és már az ágyból sincs kedvem kikelni.

Minden nap ugyanolyan..pedig annyi tervem volt, de pénz nélkül semerre sem lehet elindulni.


Mit tehetnék hogy javítsak az életemen? ( Ha már egyedül nem tudok )


2018. okt. 30. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves lány vagyok, és csak érettségim van még. Jövőre jelentkezem egyetemre, addig kisebb célokat tűzök ki.


Szerezhetnél nyelvvizsgát, ha még nincs. Milyen szakmákat tanultál?

2018. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is foszkot végeztem, szinten nalam sem tudtak, hogy az mi. Az egyetemre nem vettek fel, állást meg nem kaptam. 24 eves vagyok es ujra kell erettsegiznem es tanulnom, hogy legyen mar normalis állásom. Addig meg keresek valami átmenetit
2018. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!