Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Testvérem esküvője, én leszek a tanúja. A szüleim szavából nagyon azt veszem ki, hogy szerintük nem kellene egyedül elmennem, vinnem kellene valami kísérőt. De barátom nincs, illetve olyan sem, akit szívesen elvinnék. De tényleg "ciki" egyedül menni? Ki fognak nézni emiatt?
2018. aug. 10. 18:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem ciki. Főleg így, hogy közeli családtag vagy és kitüntetett szereped is lesz.
2018. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senki, akit szívesen vinnél, akkor ne tedd, ne engedj a nyomásnak. Olyat még nem hallottam, hogy közeli családtag esküvőjére ciki egyedül menni, hát ott van mindenki aki hozzád legközelebb áll :)
2018. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Az sokkal sokkal cikibb, amikor valaki ahhoz ragaszkodik, hogy az 1 hete ismert új pasiját elhozza az esküvőre, úgy hogy nem is ismeri az ifjú párt az új pasi. Szerintem nem kell vinned senkit.
2018. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne? Én ilyen hülyeségről még nem is hallottam, hogy szingli embernek ciki esküvőre mennie. Akkor mégis ki kapja el a csokrot, hogy ő lehessen a következő házas?:D

Egyébként meg ha nagy tömeg lesz, akkor jó eséllyel szinte senkinek nem tűnik fel, hogy egyedül érkeztél-e vagy sem.

2018. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már gyomorgörcsöm van, ha rágondolok, legszívesebben kihagynám. A kérdéseket (van barátod, miért nincs stb.) hogyan lehetne hatékonyan leszerelni?

2018. aug. 10. 18:16
 6/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pl. a táncnál úgyis feltűnő lesz, hogy egyedül vagyok. Ill. a másik tanú is viszi a párját.
2018. aug. 10. 18:18
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Csomó esküvőn voltam egyedül, eszembe nem jutott volna csak ezért beszervezni valakit. Meg senki másnak sem. Engedd el, gondoljanak amit akarnak, te meg érezd jól magad.
2018. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Miféle marhaság ez?
2018. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
Egyedül menni nem kínos. Táncképes korban a sarokban kuksolni kínos. Szerencsére bőven lesz ellenkező nemű, akivel táncolhatsz. Nem akar senki állandóan ugyanazzal ropni. Ha nő vagy, akkor az könnyebb, mert a férfi dolga vezetni. Ha férfi vagy, akkor is vehetsz még pàr órát.
2018. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred esküvője lesz, ismerni fogsz egy halom embert ott. Miért lennél egyedül? Lesz dolgod rendesen én a tesóm esküvőjén rohangáltam, mint pók a falon. Egyáltalán nem ciki. Ha kérdezik miért vagy kisérő nélkül, mond azt, hogy több időd legyen segíteni.
2018. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!