Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Nagyon, de nagyon szerelmes voltam belé. 3 hónap után megkérte a kezemet és sokáig csak terveztük az esküvőt. Terhes lettem (nem véletlenül), akkor már nem akart elvenni. Nekem ez nagyon rosszul esett. A gyereket ő akarta a legjobban. Főzött, mosott, takarított, 3 éven keresztül. A szex fergeteges volt. Minden gyönyörű volt. Egyszer csak 180 fokos fordulatot vett (terhességem utolsó hónapjaiban). Kb egy évig semmit se csinált úgy, mint azelőtt. Többször ki akartam dobni, de nem ment el. Állítólag ő szeret. Néhány hónapja ismét olyan, mint régen. Csak az a baj, hogy egy év alatt annyi sérelmet okozott nekem, hogy már nem bírok rá úgy tekinteni, ahogy azelőtt. Nem bírok vele lefeküdni sem és ő is észrevette. Csak akkor van szex, ha "szükségleteimet" szeretném kielégíteni. Én nem ilyen kapcsolatot akartam. Annyira elhidegültem tőle, hogy nagyon fáj. Szeretném visszacsinálni. Nagyon fáj, hogy nem volt esküvő és nem akar keresztelőt sem, viszont mostmár tényleg olyan a párom, amilyen régebben, segít és rendes, és tudunk beszélgetni, kezd újra partner lenni mindenben, közös programokat szervezünk, gyerekkel is meg nélküle is. De nagyon kiábrándultam belőle a sok sérelem miatt. Nem tudom, hogyan szerethetnék újra belé. Én nem akarok másik párt magamnak, nagyon szenvedek. Egyszerűen nem bírok vele lefeküdni és nem bírom neki kimondani, hogy szeretem.
2010. jún. 25. 09:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a pici? Ő mit vesz észre abból, hogy ti nem jöttök ki jól? Ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, amit itt leírtál. Próbáljatok meg megoldást találni. Kedveskedhet neked, udvarlás, bókok stb.

Csak türelem, és őszinteség kérdése az egész.

2010. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Csak úgy, hogyha minden sérelmedet, haragodat . csalódásodat, dühöde el tudod neki mondani. Akár afejére borítani! Ne félj a kiabálástól, veszekedéstől! a tűz it megtisztít. A hallgatás csak elfojt. Elfojtja azt a kis hamu alatt hamvadó parazsat. Nagy kiaabálás kell, nagy fújtatás, hogy a tűz újre fellobbanjon! Minden negatív érzelmedet osszd meg vele! Másképp nem fog menni. Meg kell ezektől tisztulnod, amíg ez nem történt meg,addig nem szeretheted.
2010. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ez eléggé húzós eset:(

Vannak hullámvölgyek egy kapcsolatban, mikor kevésbbé vagy szerelmes, és amikor nagyon. A párod az egy év alatt egy ilyenen eshetett át, csak ez a te érzelmeidnek nagyon nem tett jót.

Nézd, lehet, hogy itt most sokan azt fogják tanácsolni, hogy menjetek külön, mert ez így már nem működik, de szerintem nem szabad egyből feladni a reményt. Ülj le vele, és mond el neki, hogy neked most egy kis időre van szükséged, gondolkodóba estél kettőtökön. Az lenne a jó, ha a párod most megpróbálna udvarolni neked, kedveskedni, most nagy türelem kell hozzád, hogy kiderüljön, életképes e még a kapcsolatotok. Ez valószínű hónapokba telik még. De ha küzd érted, talán visszahozhatja a lángot, én nagyon szurkolok nektek, nem csak miattatok, hanem a közös gyermeketek miatt is.

2010. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
10 hónapos a pici. Már mindent elmondtam neki, szerintem azért is ilyen normális, mert lépben van. De milyen rossz lehet szegénynek. Remélem, idővel jobb lesz. Csak attól félek, hogy egyszer majd megunja. Ilyen élethelyzetben könnyű másba beleszeretni. Én nem bírok neki szeretetet adni. Pedig ha belegondolok, milyen pasik vannak, nekem ez legyen a legnagyobb problémám.
2010. jún. 25. 09:52
 5/25 A kérdező kommentje:

képben van, ezt akartam írni.

Légyszi írjatok, mert nagyon szomorú vagyok. :( Jólesne beszélgetni egy kicsit...

2010. jún. 25. 09:56
 6/25 anonim ***** válasza:
Ő nem beszélt arrol hogy miért volt veled ilyen ?
2010. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem. De majd megkérdezem tőle. Mindig csak arról beszéltünk eddig, hogy ki volt a bunkó. Persze egyik negatív viselkedés szülte a másikat. Én teljesen azt hittem, hogy a gyerek születése után csak jobban szerethet majd. Hát pont az ellenkezője, pedig nagyon imádja a lányunkat.
2010. jún. 25. 10:01
 8/25 anonim ***** válasza:

tudod kérdező, te nem is magadat kínzod, hanem őt.Azt hiszed nem fogja megunni egy idő után, hogy csak a szexért magáért fekszel le vele, és nem tudod kimutatni felé az érzéseidet? Ahogy éltek jelenlegi formában egy társas alkalmi kapcsolat.

Ha már kihűlt a szerelem, és ennyire felszínesen "szereted" ott nincs értelme mit rendbehozni. Azért ne maradj vele, mert mos, főz , takarít. Engedd el, hogy más mellett még boldog lehessen. Mondd el, hogy részedről ez már egy lagymatag kapcsolat, és boldogtalan vagy, de ő is az , vagy az lesz emiatt. Még ilyenkor jó lépni, nem akkor amikor nagyobb a gyerek és érti ami körülötte zajlik.A kutya-macska kapcsolat plusz a "válás" mennyivel lesz jobb x idő múlva?

2010. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Bennem már az is felmerült, hogy volt mellettem valakije. Bár ezt sose tudom meg.
2010. jún. 25. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát ha a hullámvölgy elött öszinte volt veled akkor biztosan elmondja,de én ettöl a kapcsolattól nem sokat remélnék :(
2010. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!