Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok,ő pedig 10.Eddig annyira útáltam,hogy akár egy kanál vízbe is bele tudtam volna fojtani.Persze ő is engem.Nagyon nem jövünk ki egymással,szinte mintha egymás ellenségei lennénk.Eddig ez nem is zavart,mert "..van egy köcsög öcsém,szegény elég majom."

Most kezdek rájönni,hogy majd egyszer,ha felnövünk,szükségünk is lehet egymásra,és hogy a testvérek nem útálhatják egymást ennyire. Változtatni szeretnék a mostani helyzeten,de nem tudom,hogy.Mert ő tényleg elég nehéz eset:makacs,önelégült,önző,és bunkó.


2011. febr. 20. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a ti korotokban teljesen normális. Te már kamasz vagy ő még éppen nem, nem egészen ugyanazok érdekelnek titeket, ráadásul te lány vagy ő meg fiú. Velem és az öcsémmel sem volt másképp. Állandóan cikizett, képes volt az utcán kiüvölteni ki tetszik nekem. Aztán ahogy idősebb lett elmúlt. Ma már jóban vagyunk, bár néha szoktuk viccesen húzni egymást. Szóval ne aggódj!

27/L, öcsém 22/F

2011. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!