Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a szebb név?

Szerintetek melyik a szebb név?

Figyelt kérdés

Elég ritka a családnevünk. 4 hónapos terhes vagyok és eddig van egy 3 éves Zóra nevű kislányunk. Különleges nevet szeretnénk, de mégis olyat ami szép, és egyedi.

Eddig gondolkoztunk az Ella, Babett és a Ráhel neveken.

A családnevünk Petrás:

Petrás Ella Karola

Petrás Babett Róza

Petrás Ráhel Bítia



2018. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
60%

Nekem személy szerint a Babettről Rejtő Jenő Babette anyója jut eszembe, kezében a lavórral, ahogy hadakozik a kocsmában. Vagy a Babett motorok a 60-as évekből.


A Ráhel meg nem cigány név, hanem bibliai név, szép és különleges.

Kérdező!

Hatalmas hibát követtél el ezzel a kérdéssel, mert totál meg fognak zavarni! Nem lesz egyetlen név sem, ami mindenkinek tetszeni fog.

Tudom, a szülés előtt kell megadni a gyerek nevét, de ha ránézel majd a kislányodra, pontosan fogod tudni, hogy melyik nevet add neki és amit előre bediktáltál, azt még módosíthatod gond nélkül.

2018. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
92%
A Linett énszerintem nagyon szép. Olyan kecses, könnyed, lágy, letisztult; szóval énnekem pl nagyon tetszik.
2018. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%
Ezek közül a Linett a legszebb, ha feltétlen kettőt akartok, Linett Róza.
2018. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%
mindegyik szar:(
2018. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Zóra és Róza egy családban? Végig gondoltátok ezt? Túl hasonló, keressetek a második gyereknek sajat nevet!
2018. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
90%
26-os: Az orvosos példádon jót mosolyogtam. Mondjuk a dokik nevei valahogy régebben is extrémebbek voltak. Győrben a nődokim René volt (a keresztneve). És pasi (amikor bejelentkeztem hozzá, azt hittem, nő.)
2018. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A Linettről a Született feleségek jut eszembe:)
2018. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
67%
nekem az Ella és a Karola tetszik legjobban :)
2018. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
67%
Ezekből a legjobb az Ella Karola
2018. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kedves kérdező, te gyermekorvos vagy, én pedig kisgyermeknevelő. Mostanában hatalmas divat a szülők körében minél idiótább neveket adni a gyereknek, mert azt gondolják, attól baromi különleges lesz a poronty. A hátuk mögött meg mindenki azon röhög, hogy mennyire kicsesztek szegény kölyökkel. De ha azt szeretnéd, hogy az iskolában szanaszét szívassák a te iszonyúan egyedi gyerekedet, jó úton haladsz.
2018. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!