Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló. Mit tegyek ha a szüleim...

Utálok mindent kérdése:

Heló. Mit tegyek ha a szüleim eltiltottak a számítógéptől 1 hónapra? Kaptam egy kettest német nyelvből Kijavítani meg nem tudom mert nem igazán vagyok motivált ugyanis az volt az egyetlen motivációm hogy számítógéptezhetek naponta 1 órát.

Figyelt kérdés

+ amúgy a csoport nagyrészénwk ugyan úgy kettes lett mert három leckéből írtunk TZ-t úgy hogy ezelőtt (másik tanárral) leckénként írtunk TZ-t. Nagyon hiányzik az hogy végre gépezhessek és még van egy fél hónap. :(


16 éves fiú (nem tudom minek de ideírom mert ide szokták)



2018. nov. 17. 20:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Nem csak németből fér rád a korrepetálás, úgy látom.
2018. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
50%

1. Tanulj!

2. Élvezd az életet!

Informatikus vagyok egy multinacionális cégnél és a munkaidőmön kívül soha nincs olyan, hogy "csak" számítógép előtt vagyok. Tv mellett, fürdőben, utazás közben elütöm vele az időt, de biztos, hogy nem pazarolnék napi egy órát arra, hogy "most pedig leülök olvasgatni a neten" vagy hogy chateljek a haverjaimmal és nem is hiányzik.

Élőben minden sokkal jobb, használd ki, ameddig tudod!

2018. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

majd kinőnek belőle.


én is elvoltam tiltva mikor kicsi voltam.

2018. nov. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvass németül olyat ami érdekel.
2018. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha el vagy tiltva a géptől, mégis hogy a viharban tudtad kiírni ezt a kérdést? Amúgy meg elég szomorú, hogy csak az motivál, hogy gépezhess.
2018. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Hülyegyerek, talán motiváljon az, hogy visszakapod. Ennyire sötét senki nem lehet.
2018. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Talán azért tudta kiírni a kérdést mert CSAK a gépét vették el, a telefonját nem? De elég nagy baromság, hogy egy 16 ÉVESNEK elveszik a gépét, és napi 1 órát engedik gépezni. Majd 30 évesen is így fogják korlátozni? Sőt. Majd a leendő barátnőjét is a drága szülei fogják megválasztani.
2018. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezért érdemes saját pénzből venni gepet
2018. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem szeretém a németet vagy hogy nagyon rossz lennék belőle(múltévben bőven megvolt a 4,5-ös átlag) inkább az új tanárral van a gondom.

Teljesen máshogy tanít mindent.

2018. nov. 18. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Das PC ist ein schmutzig mashina, verstehst Du, Krucifix Donnerwetter!!
2018. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!