Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló. Mit tegyek ha a szüleim...

Utálok mindent kérdése:

Heló. Mit tegyek ha a szüleim eltiltottak a számítógéptől 1 hónapra? Kaptam egy kettest német nyelvből Kijavítani meg nem tudom mert nem igazán vagyok motivált ugyanis az volt az egyetlen motivációm hogy számítógéptezhetek naponta 1 órát.

Figyelt kérdés

+ amúgy a csoport nagyrészénwk ugyan úgy kettes lett mert három leckéből írtunk TZ-t úgy hogy ezelőtt (másik tanárral) leckénként írtunk TZ-t. Nagyon hiányzik az hogy végre gépezhessek és még van egy fél hónap. :(


16 éves fiú (nem tudom minek de ideírom mert ide szokták)



2018. nov. 17. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a tanárral van gondod akkor kinyitod a szádat és jön a hang.... Apuuuu Anyuuu a tanár....
2018. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
7, pont, hogy ez a jó büntetés, mert látod, ő maga is mondja, hogy csak ez motiválta a tanulásra... Mivel büntessék, nem kap csokit?
2018. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a hülyeséget a fiam is előadta, hogy őt a gépezés (mobilozás) motiválja, tehát ha elveszem tőle a netet, akkor nem javít. Hát akkor gyorsan elvettem tőle az iphone-t is. Most angol-német nyelven tanul és 4,8 az átlaga! :D


Én vagyok a főnök, én diktálom a szabályokat. Semmi dolga nincs csak rendesen tanulni, cserébe mindent megkap, amit szeretne.


Én azt mondtam a fiamnak, hogy: “Kétféle módon mehetnek a dolgok. Szarul és ahogy én akarom!”


Lehet utálni! Nem az a célom, hogy az év apja legyek, hanem az, hogy neki majd könnyebb legyen, megkeresni a megélhetéshez szükséges összeget, mint nekem.

2018. nov. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért azt ne mondjuk, hogy annyira fontos lenne egy 16 éves átlaga, hogy meghatározza a szakmai sikerességét 10 év múlva. (Tudom nem a kérdésre válaszoltam)
2020. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!