Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy nap mennyit tanuljak...

Egy nap mennyit tanuljak idegen nyelvet ha melle tanulok az iskolában is angolt?

Figyelt kérdés
Németet szeretnék tanulni mennyit tanuljak naponta hogy megmaradjon?

2017. okt. 26. 19:46
 1/8 anonim válasza:
0%
Úgy gondolom hogy egy napi 15 perc elég hogyha ezt betartod
2017. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nme hülyéskedni akarsz akkor napi 2-3 óra szűkséges.
2017. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, milyen szintet akarsz elérni egy év alatt. Mert ha már a B2 a cél, akkor naponta több órát érdemes rászánni.
2017. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nincs konkrét cél hogy valamilyen nyelvvizsga csak meg akarok tanulni először angolból szeretnék nyelvvizsgázni
2017. okt. 27. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a legjobb: amennyit kedved van

Ne muszajbol csinald

2017. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van kedvem hozzá csak annyit szerettem volna tudni hogy mennyit lehet tanulni ha mellete más nyelvet is tanulok

nem szeretném összekeverni de az angol nagyon jol megy általános 4. ota

2017. okt. 27. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Igaz én angolt tanulok, diákmelózom egy gyárban, lehet fülhallgató a fülemben, mikor még alig alig ment és csak pár szót értettem, elkezdtem hangoskönyvet hallgatni, legnagyobb gondom az volt, hogy angol szövegben nem tudtam a szavakat elkülöníteni hallva... na ezt megoldotta a sok könyv hallgatás... jó volt mert az elején hallgathattam ugyan azt újra és újra...

Emellett dulingot meg minden létező appot letöltöttem gyakotolni, + elkezdtem olvasni is amit hangoskönyvben hallgatok... ha a hangoskönyvet nem számoljuk, akkor heti kb 10órát foglalkoztam vele... 5 hónap alatt jutottam el odáig, hogy gyakorlatilag a suliban 5ös lettem angolból, és a házi feladathoz gondolkodnom sem kellett, csak megírni...

2017. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármennyit, ízlés szerint.
2017. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!