Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit kezdjek ezzel...

Most mégis mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Barátom katasztrofálisan ír. Nagyon rossz a helyesírása, pedig okos, 4 nyelven beszél, de egyszerűen képtelen egy mondatot hiba nélkül leírni. Nekem ez nagyon kellemetlen. Anyámék mindig mondják is, hogy ne törődjek vele, mert egyébként nagyon aranyos. Ez miatt már velük is konfliktusba keveredtem, mert senki nem képes megérteni, hogy engem ez nagyon zavar. Tényleg én reagálom túl, vagy valakinek egyezik velem a véleménye? Hallgassak a szüleimre, hogy ez nem lényeges? De ha egyszerűen zavar...
2018. nov. 20. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Szóval te tökéletes vagy? Semmi hibád nincs? Biztos, hogy van. Felhánytorgatja azt neked bárki is? Pl. Hogy ennyi eszed van?
2018. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy diszgráfiás? Egyébként engem is zavar a rossz helyesírás, de ez könnyen áthidalható azzal, ha chatelés helyett inkább telefonáltok vagy Skypeoltok.
2018. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vagyok benne, hogy diszgráfiás! 4 nyelven beszél, tanult, olvasott ember, ha akarja ha nem, ráragad a helyesírás.
2018. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem lenne szabad ennyire zavarjon teged.

En inkabb sajnalnam...

2018. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te reagálod túl
2018. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

3-as vagyok!

Én is utálom, ha valaki nem ír helyesen! Olyan világban élünk, ahol az alkalmazottat kereső főnök hamarabb keres rád facebookon, mint az önéletrajzok között. E-mailben kérhetünk időpontot bárhova, vásárolhatunk, foglalhatunk asztalt/nyaralást stb. Néhány képből meg bejegyzésből ítéljük meg az embereket. Igenis fontos, hogy írásban is tudjunk kommunikálni! Engem is zavarna! Nem azt mondom, hogy szakítanék meg temetném a kapcsolatot, de egy idő után biztos szóvá tenném! Olyan munkát végzek, aminek szerves része az online marketing. Sokszor a legegyszerűbb szavakat leellenőrzöm mielőtt kiírom, nem szeretnék hibát véteni, nekem ez kellemetlen.

Miért kell rögtön így beszélni a kérdezővel? Igényes, szereti a párját, de van ami zavarja benne. Engem meg az zavar, hogy a párom állandóan bekapcsolt tv mellett alszik el, őt meg az, hogy szétszórt vagyok..senki sem tökéletes. A kérdező normálisan nyilatkozott a párjáról, ti is válaszolhatnátok esetleg a kérdésére. Hihetetlen, hogy mennyire megkeseredettek lettek az emberek..

2018. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

#6 Kicsit sem vagyunk megkeseredettek, csak megyjegyezném :) (legalábbis én nem)


Mi is csak elmondtuk a véleményünket

2018. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem is rád értettem, hisz Te a kérdésre válaszoltál!:)
2018. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
76%

Ha tényleg szereted, fontosabbnak tartod őt a hibájánál.


Senki sem tökéletes. Megmondhatod neki, hogy ez téged zavar. Ha őt nem, akkor ne erőltesd! Ha erőltetni akarod, rosszat teszel a kapcsolatotoknak! Akkor fogadd el így!

Ha viszont őt is zavarja és szeretne változtatni, igazán segíthetnél neki! Az még közelebb is hozhat benneteket egymáshoz!

2018. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én megértem, engem is nagyon zavarna. Viszont ha már úgyis együtt vagytok, és szeretitek egymást, akkor ez ne legyen szakító ok.
2018. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!