Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami cégnél dolgozom, nem...

Állami cégnél dolgozom, nem rossz fizetés,2 műszakban, de valamiért mégis utálom szerintetek mit lehet kezdeni az ilyen érzéssel?

Figyelt kérdés
Középvezető vagyok egy cégnél nem megerőltető, de mégis bennem van a megfelelési kényszer, az elvárás, mikor menni kell már minden bajom van, mikor ott vagyok akkor úgy vagyok vele legyen gyors vége.
2018. jan. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Saját vállalkozás létrehozása. Nekem szinte állásfóbiám alakult ki amíg fizikai majd később diplomával ügyvezetői munkakörben dolgoztam. Bármit hozzon is a jövőben a sors, előbb lennék trópusi erdei tisztáson egy faház lakója aki a dzsungelből él, vagy idehaza önellátó egy tanyán mint hogy alkalmazott legyek.

Ha a saját életed és üzleted építed mindenféle élősködők és másoknak való megfelelési kényszer nélkül, érezni fogod hogy megtaláltad amit kerestél. Meg kell szabadulni a munkahelyi függőségtől, az államtól és a bankoktól.

2018. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Mert vállalkozást csak úgy mindenki zsebből indít. :D

Plusz attól még tartozol az állam felé, úgy hívják: adó. :O Fura, mi?

2018. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Mennyi az a nem rossz fizetés?
2018. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!