Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit kezdjek ezzel...

Most mégis mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Barátom katasztrofálisan ír. Nagyon rossz a helyesírása, pedig okos, 4 nyelven beszél, de egyszerűen képtelen egy mondatot hiba nélkül leírni. Nekem ez nagyon kellemetlen. Anyámék mindig mondják is, hogy ne törődjek vele, mert egyébként nagyon aranyos. Ez miatt már velük is konfliktusba keveredtem, mert senki nem képes megérteni, hogy engem ez nagyon zavar. Tényleg én reagálom túl, vagy valakinek egyezik velem a véleménye? Hallgassak a szüleimre, hogy ez nem lényeges? De ha egyszerűen zavar...
2018. nov. 20. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy ez zavar? Én elmélkednék, hogy mi is zavar engem igazából, és az honnan ered...
2018. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Látszik h nem szereted 🤣 ha szeretnéd tiszta szívből akkor minden hibájával elfogadnád de te nem!
2018. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem hibátlan a helyesírásom, viszont nem beszélek egy idegen nyelvet sem, aminek viszont sokkal nagyobb hasznát látom. Lehet, hogy jobban jártam volna a nyelvtudással. Mellesleg képtelen vagyok nyelvet tanulni, pedig hármat is tanultam évekig. Aki nem él át ilyesmit, az nem is tudja, hogy men bosszantó tud lenni, hogy másnak megy, nekem meg nem.
2018. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%

Juj a te helyesirasod se valami fenyes...

Ez miatt ??? De-vel nem kezdunk mondatot es szerintem a te vagy-od ele nem feltetlenul kell vesszo...

Ettl.fuggelenul, ha idegesit tanitsd meg helyesen irni ez is csak szabalyokbol all. Vagy a negy idegen nyelven se ir helyesen? Mert azert az angol helyesiras vagy az orosz se konnyu. Tehat ha azokbol is az iras nem megy neki, csak a beszed, akkor kellene szurni diszgrafiara. Ha ez van akkor ezzel a hendikeppel kell elfogadnod. Bar ettol fuggetlenul a magyar helyesirast illene bemagolnia, de ha nem megy nem megy.

Nekem volt egy szakmunkas udvarlom regen. Es engem idegesitett, hogy se helyesenirni, se szamolni nem tudott es nagyon mveletlen is volt (nem ismert magyar irokat, se kulfoldieket es a tortenelembol, foldrjzbol is eleg buta volt. En megmondtam legyen vege. Kerdezte azert, mert buta vagyok te meg okos? Azt feleltem, ugyan dehogy, egyszeruen csak valahogy nem erzem azt a nagy lobogast. Fiatalok vagyunk meg keressuk meg azt akivel ezt erezzuk mindketten. Elfogadta, en nem bantottam meg.

Ha neked nem tetszik igy, akkor talalj ki valami kevesbe bantot es ejtsed kedvesen.

2018. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es:Bagoly mondja verébnek!A te írásodban hány hiba is van???
2018. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 A kérdező helyesen és értelmesen ír, a te válaszodat viszont alig lehet dekódolni, annyira hibás.
2018. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!