Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma mondta el nekem hogy...

Anyám ma mondta el nekem hogy el fog válni apámtól 1 hónap múlva mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyit veszekedtek a szüleim mostanába hogy már én se bírom 17 éves vagyok végzős diák,nem fogom ezt kibirni,a húgom még nem is tud erről,mit csináljak,valaki segítsen kérem. :(
2018. nov. 24. 12:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát régen nem volt veszekedés,régen minden szebb volt
2018. nov. 24. 16:30
 12/21 A kérdező kommentje:
Most meg mindenki idegbeteg,főleg apám de mindketten hibásak sok mindenbe nem részeletezem hogy mibe,nekem most itt a nyakamon az érettségi aztán meg mennék egyetemre de úgylátom ebből nem fog sok minden megvalósulni emiatt a válás miatt.
2018. nov. 24. 16:32
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert elvallnak te miért ne mennél egyetemre ? Az élet megy tovább. Le tudod tenni az érettségit is nincs ahhoz kötve hogy a szülők házasok legyenek........ pont hogy eltereld a gondolatod azért kell megjobban tanulj . Ne legyél önző!!! Ki tudja mióta szenvednek egymás mellett
2018. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal inkább a helyesírásod miatt nem fogsz tudni egyetemre menni, nem pedig a szüleid válása miatt. Csodálkoznék, ha ilyen írásképpel egyáltalán le tudnál érettségizni.
2018. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kössz a választ...
2018. nov. 24. 22:54
 16/21 anonim ***** válasza:
Örülnék ha válnának a szüleim, pedig otthon sem élek. Az is bőven elég, hogy hallgatom őket amikor hazalátogatok. Végre nyugalom és csend lesz nálatok.
2018. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyetemre mehetsz. Az új családi helyzeted még dob is az ösztöndíj és koli igénylési esélyeiden.
2018. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Esetleg probalj kulon-kulon beszelni anyudda es apuddal is. Mond el nekik, hogy ez bant teged es beszelj az erzeseidrol. Ne foglalj allast senki mellett, es ha egymasra rosszat mondanak neked, akkor kerd meg oket, hogy ezt ne tegyek, mert faj neked es attol te meg ugyanugy szereted oket.

En sokkla idosebb voltam, amikor elvaltak de akkor is nagyon fajt es rosszul ereztem magam. En probaltam segiteni nekik, de csak annyit ertem el, hogy par honappal kesobb valtak el. Mindkettejuk szeret engem es nem ereztem hogy kevesbe szeretnenek. Es tudo is hogy nem :-).

Ugy egy fel ev kellett, hogy elfogadjam es beletorodjek. Onnantol azt neztem, hogy ok jol erezzek magukat.

Az viszont buta dolog lenne, ha az o valasukra kenned, ha te nem erettsegizel le vagy nem sikerul a felveteli az egyetemre. Vilagos, hogy lesz most nehany nehezebb honaod lelkileg, de ha nagyon depresszioznal inkabb menj el a gyerekorvosodhoz es neki meseld el es kerd javasoljon neked pszichologust. (De ez ritkan ilyen sulyos).

Hugod, hogy hogy nem tudja? A szuleid neki miert nem.mondjak el???te miert nem mondod el neki? Ha csak utolag fogja megtudni orok eletre megsebzik vele es neheztelni fog erte. Ez nem tisztesseges. Vagy meg kisbaba?

2018. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha fiú vagy,akkor a lehető leghamarabb költözz el otthonról!Különben szépen lassan átveszed apád szerepét,anélkül,hogy tudatosulna benned.Anyád majd csak rád számíthat és hidd el,hogy használni fog.Ezzel párhuzamosan majd szembesülsz azzal,hogy bár jó fiú vagy,de nincsenek tervek a jövődet illetően,mert 1 fizuból nem lehet segíteni téged abban,hogy függetlenedj.Csak magadra számíthatsz majd.Sajnálom.
2018. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nekem vannak céljaim,ha elköltözök meg minden egyedül nem fogom tudni megvalósítani,nem akarok nyomorban élni,ezért akarok tovább tanulni,de ez a válás még az életkedvemet is elveszi,mindet amit eddig elterveztem megy a kukába. :/
2018. nov. 25. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!