Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek/minek köszönheted azt,...

Kinek/minek köszönheted azt, amit idáig elértél, és hogy most itt tartasz? Van olyan személy, akinek nagyon sokat köszönhetsz, és még nem háláltad meg?

Figyelt kérdés
Én most ebben a cipőben járok. Nem a szüleimről van szó (bár nekik is köszönhetek sok dolgot), hanem egy tanáromról, aki megtanított az életre, megszerettette velem a tantárgyat, stb... Nem igazán tudtam meghálálni sehogy neki (virágon kívül), és úgy érzem ő ennél többet érdemel.
2010. jún. 26. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak a szüleimnek vagyok hálás. Sajnos sosem találkoztam őszinte, ösztönző tanárral, általában csak a saját sérelmeiket verik le a diákokon, tisztelet az igen ritka kivételnek.
2010. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szüleimnek!!!
2010. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem találkoztál olyan tanárral. :-(


Én igen, és lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem tudtam neki olyan örömet okozni (annak ellenére, hogy szerettem a tantárgyat, nem volt benne sűrűn sikerem), amit ő adott nekem minden téren. :-)

Mindig meghallgatott volna, ha valami bajom van, de sosem mertem elmesélni neki...

Már elballagtam, és nem háláltam meg, olyan rossz érzés. :-(

2010. jún. 26. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Magamnak,anyukámnak,dédmamámnak,egy-két tanárnak.

Barátokra sajnos nem számíthatok,ahogyan apámra vagy a többi rokonra sem.

2010. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én minden embernek akivel találkoztam és dolgoztam hálás vagyok az életben mert valakik tanítottak valamire valaki csak ott volt és avval segített.

De Ők nem tudják h mennyire hálás vagyok nekik

2010. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom más is van így, aki nem hálálta meg.

Ezen szeretnék változtatni, hogyan kellene? Én tényleg rengeteg mindent köszönhetek Neki, és nem nyugszom, amíg olyat nem teszek, amivel esetleg rajta segítek, stb... :) Szerintetek mit csináljak?

2010. jún. 26. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:

A szüleimnek,a rokonaimnak (keresztapám,unokatesóm,nagynéném,nagybátyám,papám).

A nagymamámnak is rengeteget köszönhetek,annyi mindent megtanított,amit soha nem tudok már megköszönni:(

15/L

2010. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan sokan vagyunk ezzel. Nekem az egyik alapelvem, hogy az embereket örömet szerezhessek, nem kérek érte semmit, csak egy mosolyt, hogy lássam jól csináltam... én viszont mindig megakarom hálálni... nem ajándékokra gondolok elsősorban, hanem valamilyen nagy tettel..
2010. jún. 26. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor átadod a virágot elmondhatnád azokat amit a kérdésedben leírtál.
2010. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem... :) Olyanra gondolok, amiből származhat neki is valami haszna. :D Mondjuk nem kürtölhetem világgá, hogy milyen jó tanár, de ..
2010. jún. 26. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!