Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a háttérben? Többi lent.

Mi lehet a háttérben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy párom akit elfogadtak anyuék de amikor tesomnál voltam akkor el akart engem meg a fiamat vinni egy kicsit szorakozni mármint játszoházba meg ilyenek és egyik pillanatban elengedtek utána már nem. Párom ideges lett mert soha nem engednek el vele sehova most ezért most azért. Sajnos az italhoz fordult és elég rendesen berugott. Este eljött hozzánk mert a teloját elhagyta és a mi udvarunkba volt és mondta a sogoromnak hogy meg lesz teloja és elmegy én már arra lettem figyelmes hogy a sogorom ordit és amikor kimentem akkor már párom letépte magárol a ruhát és a sogorom már bézbolütövel akarta megütni utána meg ráhivta a rendöröket hogy hátha elviszik. És azt mondta a sogorom hogy meg akart minket támadni pedig nem is meg hogy drogozott. És ez se igaz.
2018. nov. 27. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bennem van a hiba, de én képtelen vagyok felfogni a történetet.
2018. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivaaaan?
2018. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a zagyvaság?
2018. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már gyereked van de anyu mondja meg mehettek e pároddal közösen játszoba,remélem elmultál 18 ha igen még szánalmasabb.. A származás meg egyértemű a 8 általános végzettséggel együtt az iráskép alapján.
2018. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
xd
2018. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem határozottan nem tudom.

Mi ez amúgy?

2018. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen valamiért abba vannak hogy még mindig parancsolhatnak nekem..egyedül maradtam a fiammal és ezért élek szüleimnél..de amiota ezt a sogorom kitalálta hogy meg akart minket támadni meg hogy drogozott és anyám meg a bátyám elhitte ezért nem lehetek vele együtt. Rendőrök mondták hogy nem fogják elvinni mert nem tett semmit. De ez az egész végett tiltanak páromtol.
2018. nov. 27. 17:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen vagy?
2018. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Miért lennék az?
2018. nov. 27. 17:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüleid nyakán élsz a gyerekkel ahellyet h dolgoznál és eltartanád magad v mennél a pasival a játszoba, szabadon mozognál nem baseboll ütöztök,sajnos sejtem a származásodot ott menő a baseboll utő,ettől is ess teherbe még egy baba anyádék nyakára....
2018. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!