Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajandekkal lepjem meg...

Milyen ajandekkal lepjem meg szuleim a 30 adik hazassagi evfordulojukra?

Figyelt kérdés
Otleteket varok!
2010. jún. 26. 19:16
 1/5 anonim válasza:

Hát lehet csináltatni borra ilyen különleges címkét.Lehet ráírni valami idézetet, a nevüket természetesen.Nagyon jóra meg lehet csinálni.Örök emlék,nem is túl drága.

Vagy egy fotókönyvet csinálni nekik az elmúlt 30 évről.Persze ehhez rengeteg kép kell,stb...

de szerintem csak az ilyen személyes ajándékoknak van értelme

2010. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo otleteket! Meg varok erdekessegeket, ha valakinek van meg otlete!
2010. jún. 26. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:

-Készíts nekik egy tortát!

-Vegyél vagy készíts nekik egy albumot, amibe a gyerekkoruktól egész mostanig vannak képek róluk, vagy hagyatkozhatsz kizárólag csakis az együtt lekapott pillanatokra. írj idézeteket vagy személyes megjegyzéseket mellé.

-készíts PowerPointos bemutatót ugyanazon az alapon mint az albumot, tegyél zenei aláfestést, szúrj bele néhány videót stb.

-készíts nekik oklevelet, amit az együtt töltött évek kitüntetéseként adsz a legjobb anyának és apának

2010. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A szüleidnek szerintem TE VAGY A LEGNAGYOBB AJÁNDÉK!!!!! 2006-ban /júl./volt férjemmel a 30. házassági évfordulónk, szeptemberben szegény meghalt.

Nekünk nagyon jól esett volna, ha gyerekeink gondolnak ránk, de sajnos utólag jöttünk rá, hogyí nagyon elkényeztettük őket, és inkább magukra gondoltak. De nem ezt kérted, hanem, hogy mit javasolhatunk a méltó ünneplésre. Pl:magad készítesz meglepi kaját...feldíszített otthonnal, vagy színházjegyet veszel, egy nekik való jó előadásra, vagy kitudakolod, hol ismerkedtek meg, és szervezel oda egy kirándulást, vagy a rokonsággal közösen megszervezetek a megerősítő esküvőjüket. Ne gondolj bonyolult dolgokra, csak arra, hogy pl.Te leszel az anyakönyvvezető, szöveget kiötölhetitek...és a család előtt összeadod újból őket. /lehet humoros is, ami csak Rátok, azaz a szüleidre vonatkozó szöveg/ A kellékeket a neten kinyomtathatod.../házassági anyakönyvi kivonat/ Szerintem ez a legjobb, no és az előttem szólók között a fényképalbum. /lányom 18. szülinapjára, Férjem 50. szülinapjára ilyet készítetem/ Sok örömet, boldogságot a családodnak!!!! Éva

2010. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso valaszolonak is a valaszt, jo tletet adott, de a szuleimnek nem igazan tetszene ez, tul giccsesnek tartan anyum szerintem es nekem sem lenne idom megoldani, mivel van egy 11 honapos orokmozgo kislanyom, de az albumos otlet kepekkel nagyon tetszik. Sajnalom, ami a ferjeddel tortent, reszvetem.
2010. jún. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!