Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagykorú vagyok de állásomat...

Nagykorú vagyok de állásomat és így albérletemet is elvesztettem. Anyámék közös lakásából kitehet apám az utcára minden további nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ki.
2010. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Igen...Én is hasonló cipőben vagyok... Próbálj békét kötni apáddal.
2010. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos kitehet az Apukád az utcára. Én is nagykorú vagyok és nincs állásom még, de pont most akarok albérletbe költözni. Mit tanácsoltok annak aki először megy albérletbe?
2010. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kb. 2 hete van albérletben. Első nap ki kellett fizetnie az egész hónapot. Az ötödik napon közölte a főbérlő, hogy eladta a lakást. Most költöznie kell a hét elején. Persze a pénzt nem kapja vissza. Bármikor bárhonnan kirakhatnak. Garancia csak a saját lakásodban van, ha egyedül laksz és nincs tartozásod.
2010. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
9:45 én biztos kiszedném a főbérlőből. Köteles visszaadni. Én magamat ismerve odamennék 3-4 emberrel és tényleg először szép szavakkal kérném meg:)
2010. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszélgess előtte a főbérlővel. Aki képes így kirakni egy hét után, arról már félóra beszélgetés után kiderül, hogy ilyen ember. Na meg gondolom, nem volt szerződés.

A fent leírtakból következően kérdezd meg, árulja-e a lakást.

De a legjobb, ha főbérlőhöz költözöl, két ilyen helyen is laktam eddig, lényegesen olcsóbb volt, valamint nem kellett semmi gonddal sz*rakodjak. Most a főbérlő 200 km-re lakik, és nekünk kellene lemenni lakógyűlésre meg ilyenek :S

2010. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 09:45-ös!


Tévedésben vagy. A tulajdonos részéről a bérleti díj megtartása ebben az esetben jogellenes. A fiadnak vissza kell kapnia a bérleti díjat, feltéve ha nem maradhat addig az egy hónapig.



Nem tarthatja meg, ha a fiadat 1 hónapon belül kiteszi.

2010. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

9.45 en is ugy tudom h azert ezt nem csinalhatja meg! ilyen nincs ennyi erovel barki kiadhat egy honapra egy lakast a masodik napon meg kidobhat az utcara azzal a cimszoval h bocs de eladom a kerot...

Szoval ilyen nincs, ne hagyjatok magatokat hulyenek nezni.

Az meg h Magyarorszagon ilyen allapotok vannak, siralmas, katasztrofa... nagyon sajnalom azokat a fiatalokat akiknek ilyennel kell szembesulniuk.

2010. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerződés, csak zsebbe rakta a pénzt a főbérlő, akkor nyilván minden előzetes nélkül kirakhat, hisz övé a kajás. Pénzt nem adunk szóbeli megegyezésre idegennek! Gondolkozzatok már :s
2010. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*lakás (nem kajás bocsi, csak épp ettem, nem tudom, hogy sikeredett így :D)
2010. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!