Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az uncsitesómba?

Szerelmes vagyok az uncsitesómba?

Figyelt kérdés

Szóval nem olyan egyszerű a történet. A neten megismertem egy fiút akivel beszéltünk egy csomót és már akkor éreztük a kémiát, majd találkoztunk (Én pesti, ő debreceni), és minden olyan volt mint a nagykönyvben. Pillangók a pocimba, szívecskék stb.2xer találkoztunk majd bemutattam a szüleimnek. Mikor anya először meglátta nagyon rémült nézett nem tudtam miért. (A fiú családneve és anya leánykori neve egyezik de nagyon gyakori a családnevük). Beszélgettek jol kijött a szüleimmel, aztán anya megkérdezte, hogy hogy hívják az apját és mikor született. Miután válaszolt anya elsírta magát és elmondta hogy van egy bátyja, aki mikor 20 éves volt (pont mint most a fiúm), elment otthonról és azóta mintha a föld nyelte volna el, eddig... Összegezve a fiú az én unokatesóm.

Most mi legyen? Tényleg nagyon szeretjük egymást, sose éreztem még senki iránt ilyen mély érzelmeket, és ő is így van vele.

(Anya és a bátyja most fognak találkozni 25 után, szóval amiatt is ideges vagyok, hogy viseli majd anya)



2018. dec. 7. 19:32
1 2
 11/15 anonymousreview60 ***** válasza:
59%

Az unokatestvérek házasságàt:

A Biblia (Lev. 20) nem tiltja.

A magyar törvények nem tiltják.


Ld. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

Nem vagytok még felnőttek, majd elmúlik a dolog.

Szerintem az unokatestvér-házasság bizarr, de még nem hányingerkeltő.

2018. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Ma reggel még nagymama voltál, akinek a férje kidobta otthonról a lányát meg az unokáját, őt magát meg lelki terrorban tartja. Miért nem keresel már barátokat vagy kezdesz magaddal valamit?
2018. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég érdekes sztori. Persze jó hogy ennyi év után újra látta anyukád de azért mégis durva hogy pont veled történik meg :D

Velem is volt hasonló, nem ilyen, de hasonló.


Bnommel állandóan bejartunk a kocsmába egy srác miatt akivel tok jóba voltam de mégis a bnom kellett neki.

Egyik nap családfát kellett csinálni az egyetemre. Kihez mentem volna mint a drága mamikámhoz , mire kiderült a srác a rokonom, csak távoli , olyan apa unokatesójanak a gyereke. Na elmondtam a srácnak az volt a véleménye látod ezért nem kezdtem ki veled xD

Ő tudta. De én nem.

2018. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mivel valamilyen szinten megértem ezt én azt mondom addig legyetek boldogok még tudtok. Én aranyos dolognak tartom ezt. De ezt a távolságot nem biztos hogy sokáig kibírjátok plusz valószínű hogy még nagyon fiatalok vagytok így biztosan el fog múlni egy pár év múlva. Minden esetre gyereket ne vállaljatok.
2018. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azonnali szakítás...
2018. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!