Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más leendö nagymama is ilyen...

Más leendö nagymama is ilyen rendes?

Figyelt kérdés
szeptemberben fog születni elsö gyermekünk, már nagyon várjuk.:) Anyukám rengeteg dolgot vásárolt a picúrnak, lassan többet mint mi, nem gyözök hálálkodni. És nagyon sokmindenben segít is nekünk. Nektek is ennyit segített a leendö nagymama? Hogy viszonoztátok?
2010. jún. 27. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is ilyen :) Imádom :) Már két és fél éves az unoka, és rajonganak egymásért.
2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen :) Egyik ismerősöm anyukája is ilyen. Külön élvezte, hogy járkálhat a baba osztályokra, még a pici megszületése előtt is :)
2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
olyan jó ilyet hallani a sok negatív példa után:)
2010. jún. 27. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

anyumnak sajnos sok mindent ne mtudott venni mamám de amit adott: (mivel náluk laktunk akkor még) jótanácsok, rengeteg törődés, sokszor vigyázott rám, lefoglalt.. stb. szóval én mamám is sokat segített anyáéknak, mindeamellett hogy anyagilag(ajándékokkal) nem nagyon tudott támogatni (így is megvoltunk :))

örülök hogy neked is ilyen nagylelkű, segítőkész anyukád van! :)

viszonzásképp, hát nemtudom. mennyire idős? egy meglepetés üdülés egy gyógyfürdőbe? vagy csak egyszerűen egy nagy családi bográcsozás? esetleg valami egyedi, kézzel készített ajándék "legjobb anyuka" jeligével?

2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én Anyukám a Fiam születéséig nem vett semmit sem - babonából. Azóta viszont rendre hozza a ruhácskákat, a gyümiket, a joghurtokat, néha-néha egy kisebb játékot is. Hogy hogyan viszonozom? Igyekszem azon, hogy minél több időt lehessen imádott unokájával. :)
2010. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az én anyukám már gyerekkoromban elhunyt, de biztosan sokat segített volna. A nagymamám neki is sokat segített, egész nyáron nála voltunk hétköznap, és a tavaszi szünidőben, ha betegek voltunk, vele voltunk. Az én anyósom nem rohangál hozzánk, és ajándékkal se tudja elkényeztetni a lányunkat, viszont a nyári szabit mindig egyeztetjük, mert az ovi miatt 5 hét szünet van, nem lehetne másképp megoldani. Ha szükség van rá hogy mennünk kell valahova (nem sűrűn) át tudjuk vinni hozzá, de soha nem aludt még nála.

Ha én nagymama leszek biztos segítek ahol tudok, hogy ne kelljen bébiszitterre bízni az unokámat,de útban se akarok lenni. Szeretném ha gyerekem elsősorban engem kérjen meg segítsek, ne egy idegent.

2010. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen :)
2010. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyum is sokat segített, egyszerűen imádta a gondolatot, hogy egy picur unokája lessz :-) (apum is)

Egészen vásárási mániás lett, van egy használtbaba bolt ahol olcsó és imádni való kis ruhák vannak. Egy idő után már mondtam neki, hogy álljon le mert szeretnék én is venni pár dolgot amivel ráhangolhatom magam az anyaságra. (pl a kiságyat már 4-5 hónaposan megvettem, hogy nézegessem segy flüssállatka őrizte addig).

Imádni való nagymama,nagypapa és az anyósom is összevissza kényezteti már.

2010. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ilyen egy normális nagyi.Kényezteti az unokáit:) Amúgy ezen az oldalon annyiszor olvaosm,hogy a rohadt anyós igy a rohadt ugy,aztán kiderül h még sétálni sem viheti el az unokáját,meg pont multkor volt egy kérdés hogy hogy szerelje le az anyóst az illető,mivel a nagyi 2 hetente egyszer látja az unokáját és egész nap ő játszik vele..pff:S szóval kettőn áll a vásár,nem mindig olyan r.hadék az az anyós
2010. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim már nem élték meg az unokájuk érkezését. Az anyós pedig nem vitte túlzásba az unokázást. Nem az a tipp-topp unokájáért rajongó nagyi volt, és bizony bőven volt neki több bosszantó tette, de nem foglalkoztam különösebben ezzel. A lányom ennek ellenére odavolt a nagyiért, és én soha nem mondtam neki, hogy ettől azért bőven vannak jobb nagyik. (Néhány éve sajnos meghalt.)
2010. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!