Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadná a párod a...

Hogyan fogadná a párod a "Tartsunk szünetet" kezdetű mondatot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de a viselkedésével csak eltaszít magától. Időre van szükségem, át szeretném gondolni, hogy érdemes-e még ezt a kapcsolatot "táplálni".

És arra is kíváncsi lennék, ha bár napig nem beszélnénk, megváltozna-e a viselkedése, persze jó irányba.

Egy alapos beszélgetés lenne a legjobb, de nem tudom mit is akarok. Néha úgy érzem, hogy csak azért van velem, mert így kényelmes neki.

Hetek óta nem mondja ki, hogy mit érez, hiába kezdeményezek. Biztos vagyok benne, hogy nem csal meg, inkább csak nem szeret már, de megszokásból és kényelemből nem hagy el. Vagy csak félreértem a helyzetet, és ez is csak egy hullámvölgy, ami hetek óta tart.


2010. jún. 28. 06:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a pároddal van baj. Ha te sem tudod,hogy mit akarsz,ahogy írtad,akkor miért erőlteted a kapcsolatot?
2010. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod, ...... sztem meg akarod h vége legyen, csak magadnak is ismerd be .,.. én sose értettem ezt az időt kérek féle storyt, mirekell idő? ismered éppen eléggé , nem?
2010. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyen bőr a képén megmondani, hogy nem az igazi, és legyen bátorsága szakítani. Ennél már csak a minden összezavarodott bennem kezdetű mondat a szánalmasabb.
2010. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a tv bámulása helyett esténként beszélgetnétek? Sokkal tartalmasabb témákról lehetne egymással beszélni mint amit a tv közvetít.
2010. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sűrűn találkoztok, ha minden nap, akkor ritkítsatok. Volt egy kapcsolatom, ahol az akkori párom, minden napját velem akarta tölteni, nem volt egyetlen egy perc szabadidőm, nem volt időm kikapcsolódni, barátokra, vagy csak egyszerűen egyedül unatkozni. És ez nagyon rossz volt. Nem éreztem a szerelmet, kétkedtem, de én úgy döntöttem megszokásból nem leszek vele, és szakítottam. A szünet az hülyeség, csak arról szól, hogy nem mered kimondani azt, hogy vége, mert te is már csak megszokásból vagy vele.

Ha sokat vagytok együtt, ritkítsatok a találkákon, talizzatok hétköznap csak szerdán, és utána a hétvégén péntek szombat vasárnap. Frissíthet a kapcsolaton, lehet jobban hiányoznátok egymásnak. De figyelem...ebben az időszakban mikor nem lennétek együtt, ne csüngjetek a telefonon sem!!!

Ha ez sem segít, akkor már kihunyt, és megfáradt a kapcsolta, és ha más ötleted nincs arra, hogy felpezsdítsd és javíts rajta, akkor szakíts és éld tovább az életedet. A szünet nem vezet megoldáshoz, senki nem változik!!!

2010. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Minden nap találkozunk. Hétköznaponként mikor dolgozik, akkor szoktam a barátaimmal találkozni.

Hétvégenként csak vele foglalkozom, szinte egész nap együtt vagyunk, 1-2 órát kivéve.

2010. jún. 28. 13:56
 17/21 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

A ritkítás nagyon jó ötlet!Emellett dobjátok fel a kapcsolatot.Legyen benne újra izgalom.Randizzatok,mint az elején.Külső helyszíneken,olyan helyen,ahova ki kell öltözni,ahol te nő lehetsz,ő pedig férfi.Legyen az színház vagy bármi más.

A szex se legyen mindennapos!

A hiányt nem csak a teljes szünettel lehet elérni,hanem a kevesebb találkozással,de azok a találkozások tartalmasak legyenek.

A legfontosabb viszont,amit szünet elött csak te és senki más nem tehet meg,az az,hogy elgondolkozol,hogy tényleg akarod-e őt.

Amikor elbizonytalanodom,akkor szoktam elővenni az emlékeimet.A tőle kapott ajándékokat,leveleket,sms-eket vagy rajzokat (nagyon sokat rajzolt nekem,főleg az első időkben),megpróbálom feleleveníteni azokat a napokat perceket,amikor úgy éreztem,hogy megőrülök érte annyira szeretem.

Ha úgy érzed,hogy adott már annyit ez a kapcsolat,hogy érdemes küzdeni érte,akkor beszélj vele és lépjetek!

Mondd el neki is,hogy változtatni akarsz,különben olyan irányba haladtok,hogy ennek vége lesz.

2010. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve.

Újraolvsatam az sms-eit és emiljeit. Jól esett látni, hogy milyen hosszú ideje újra és újra szerelmet vall. :)

2010. jún. 28. 15:26
 19/21 anonim ***** válasza:

1 év nem hosszu idő...:)


én azt az elvet vallom,hogy este nem szabad veszekedve/mmosoylszünetet tartva lefeküdni...vagy kibékülve,egymást szeretve,vagy hagyni egymást békén...örökre...


időhuzás a szünet...

2010. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

09.49. vagyok újra.


Szóval minden nap...hoppp megvan a probléma nagyobbik oka!

Ha rám hallgatsz, először vegyétek ki a találkából a keddet és a csütörtököt, ha ez megy mondjuk két-három hét után pedig álljatok át a szerda, péntek, szombat, vasárnap talira.

Azért mondom, hogy fokozatosan...mert először egy nap is nehéz lesz, mert hozzá vagy szokva, hogy mindig veled van. Hidd el az egyik nagy problémája ez lesz a srácnak ha még szeret, én ugyan ez a típus vagyok csak lányba.

Hidd el, sokkal lánglóbb lesznek ezek a napok, és többet ér négy jó nap, mint 7 semmilyen...!!

Én a párommal csak hétvégén találkozok, mert 90 kmre vagyunk egymástól, és minden tökéletes köztünk!!


A szexel kapcsolatban, mostantól csak olyan helyen csináljátok ahol még nem!!! És olyan pózokban amiket még nem próbáltatok! Ha van ilyen...! :)


Menjetek el kirándulni, moziba, kajálni, állatkertbe, bárhova ahova kicsípheted magad, és nem az otthoni cuccodban libegsz. Esetleg egy szexi rucit, és mikor megdicséri, hogy jól nézel ki...akkor súgd a fülébe...hogy nincs rajtad bugyi....:D és indulás....:)


Lehet hogy ez hirtelen sok és merész lépés ahhoz képest amilyen eddig volt a kapcsid, de ha akarsz változtatni akkor csak így fog menni.


Sok sikert!!!

2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!