Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta, már nem szerelmes belém és Szakítsunk. Később felhívott, hogy inkább tartsunk szünetet. Szerintetek ha nem biztos benne miért mondhatta, hogy nem szeret? Mit tehetek, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolat után mondta ezt, nagyon ki vagyok bukva:S egyébként én 19F ő 18L.
2010. dec. 15. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha szünetet kér, akkor tulajdonképpen a negatív választ próbálja elodázni, hogy ne okozzon fájdalmat. sajnos ilyenkor már nem sokat lehet tenni :/

L/17

2010. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felmelegítve, csak a töltöttkáposzta jó...
2010. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

17.27 ez egyáltalán nem igaz, én és a barátom vagyunk rá az élő példa

18/L 19/F

2010. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a második 17.27-esre értettem
2010. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jaja a 2. hszelő hülyeséget mond :P a paprikás krumplival sincs probléma felmelegítve :P sőt még az olvadt eper jégkrém is finom :P


jah és a kapcsi is működhet XD


19F

2010. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szüszü ***** válasza:
Ne tegyél semmit,valószínűleg bekerült a képbe egy harmadik,és téged csak talonban tart,ha az mégse jönne össze.
2010. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 biohazardxxx ***** válasza:

velem ugyanez a helyzet most 3 év után... most elvikeben barátok vagyunk és úgy is beszélünk egymással. ő szakitott velem mert már nem szerelmes belém. én mondtam kezdjük újra majd kértem tőle hogy szüneteljünk és mondta hogy adjak neki 2 hónapot... de szerintem ő már tutira döntött hogy csak barátként marad mellettem. bár érdekes most áthivtam péntere filmetnézni és ittaludni mondván hogy barátok vagyunk és hogy igy nekem könnyebb igy feldolgozni hogy elment mint párom és csak barátként marad...


Lehet csak fél hogy elkötelezze magát veled...

Vagy csak szimplán nem élte ki magát és mehetnéke van...


Sajnos ez minden nőnél fenn áll, főleg ha fiatal...

Én is most egy tőlem idősebb korosztályba kutatok, mert azok már jobban kiélték magukat elviekben.


én ott hibáztam hogy a kapcsolatunk monoton lett:

-nem mentünk sehova

-kevesebbet foglalkoztunk egymással

-....


De mindig tanulunk az esetből és ezt sajnos be kell látnod akármennyire is nem akarod... Az a baj hogy túl hamar ismertük megy egymást. Persze majd ha másik pasival látom rosz lesz, de tudom hogy életem legszebb 3 éve volt és kitudja lehet 10 év mulva még összejövünk és együtt öregedünk meg... :) szerintem ne fél kisirni magad a vállán és mond meg neki hogy szereted és ha ő is igy gondolja akkor viszonozza majd. nem szégyen a sírás ha férfi vagy, sőt az az igazi férfi aki mer sírni a párja elött. ne feledd ez az ő döntése és ha ő ne akarja akkor ne harragl válj el...


23F

2010. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Hasonló a mi helyzetünk is. Arra gondoltam, mivel nagyon jól elvagyunk, és a mi kapcsolatunk szoros barátságra épült, hogy megpróbálom barátság felé terelni a dolgot. Csak attól félek, hogy nem bírom majd ki amikor új barátja lesz.
2010. dec. 15. 18:03
 9/13 biohazardxxx ***** válasza:
az nekem is nagy kihivás lesz majd... de helyette megprobálok más nők felé közeledni... és hidd el hogy nála jobb és megértöbb lény barátod nem lesz akin kisirhatod majd magad ha gond van és ezt forditva is lesz...
2010. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 biohazardxxx ***** válasza:
majd szolj hogy alakul és én is mondom csak ezt elfelejtettem ir az előző üzihez..
2010. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!