Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem köszöntem apámnak, mit...

Nem köszöntem apámnak, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Helló, ma egymással szemben sétáltunk el apámmal plázában, hetente 1-2x találkozok vele mert édesanyámmal élek, jó a kapcsolatunk, viszont én barátaimmal voltam, és későn vettem észre, akkor köszöntem amikor már egymás mellé értünk, és mivel fáj a torkom kicsit rekedt vagyok, ezért halk lett a köszönés, és továbbment, szerintem sietett, de egy pillanatra egybenéztünk, így igazából nem tudom hogy észrevett-e vagy nem...Ha kérdezi mit mondjak neki? Kicsit szégyenlem magam...
2018. dec. 21. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hívd fel vagy írj rá hogy héé apu láttalak ma a plázába :)
2018. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan ezt, amit itt leírtál, hogy fájt a torkod.

Esetleg még annyit hozzátehetsz, hogy nem akartad megsérteni, de ha jó kapcsolatotok van, ilyen apróságból nem hiszem, hogy nagy gond lenne. :)

2018. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Miert szegyenled magad? Semmi okod ra. Lehet hogy eszre sem vett mert mas dolga volt, o koszont neked amugy? Ha esetleg felhozodik elmondod neki hogy koszontel csak keson vetted eszre es a torkod is faj slussz ezen nincs mit magyarazkodni
2018. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuhh köszönöm a hasznos hozzászólásaitokat! Amúgy nem köszönt,de volt egy pillanat amikor egybenéztünk, nem tuodm hogy nem vett észre vagy nem ismert fel, de még a köszönésre sem figyelt, nah mindegy.
2018. dec. 21. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha o sem koszont es lehet eszre sem vett akkor semmi szegyellni valod nincs, ne ragodj egy ilyen semmisegen :)
2018. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat egyébként és heti kétszer találkoztok, akkor kizárt, hogy apád észrevett, különben rád köszönt volna: "Szia fiam, mi újság?" Nem kell belőle ügyet csinálni. Ha szóvá teszi esetleg mégis, amit kétlek leírásod alapján, akkor mondj neki annyit, hogy bocsi, haverokkal beszélgettem, későn vettelek észre, de láttam, te meg sietsz valahová, ezért nem mentem utánad. Mindenkivel előfordul ilyen, ne parázd túl.
2018. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy észrevett-e a plázában, mert nem voltál benne biztos, mikor nem köszönt vissza.
2018. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
,,Pedig köszöntem, csak halkan, mert fáj a torkom, biztos azért nem hallottad, nem volt szándékos."
2018. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!