Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza, anyámnak...

Kinek van igaza, anyámnak vagy apámnak? Ebédfőzés

Figyelt kérdés

Lényegébe az ebédkészítés miatt van a vita.


Anyám anyja kórházba van már 1 hónapja, elég beteg, szóval nem hiszem ,hogy meggyógyul...Múltkor is rohantunk be, haldoklott stb... Anyám próbál bemenni hozzá mikor csak teheti, dolgozni meg délutánra megy mindig...


Apám tud főzni. Anyám anyját sose szerette, nem voltak jóba.


Apám mondta Anyámnak, hogy még egyszer ne forduljon elő, hogy nem főz meg mielőtt bemegy kórházba stb...


Anyám nagyon sokszor megfőz előtte pl . mikor bemegy a kórházba, vagy mielőtt dolgozni megy. Néha előfordul, hogy nem főz, de akkor is van itthon hidegétel stb...de ahoyg írtam Apám tud főzni...


Apám biztos bent lenne egész nap az anyájánál, ha az lenne kórházba.


Kérdésem pedig az, jogos Apám részéről ez a felháborodás, kikelés magából, mivel nincs vmikor ebéd főzve ?


2017. júl. 4. 15:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Miközben édesanyád haldoklik, tényleg az a legfontosabb, hogy van e főzve, vagy nincs? Bármit is mond, anyukádnak van igaza.
2017. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

"Apám mondta Anyámnak, hogy még egyszer ne forduljon elő, hogy nem főz meg mielőtt bemegy kórházba stb... " mert akkor mi lesz?

Fuuuuuu, ne haragudj de az apad egy igazi tusko! Mi ez a stilus?

Gondolom reszerol elvaras hogy legyen meleg ebed / vacsora, vasalt ing, de felteszem a Koszonom hianyzik a szotarbol!

Ahelyett hogy tamogatna anyukadat, es mellette allna mint egy normalis ferj, es segitene ebben a nehez idoszakban meg van pofaja a fott etel miatt pattogni? Tenyleg ez a legnagyobb problemaja? Nem bir megkenni maganak egy szendvicset neha?

Meg ha mem is szereti az anyost...de a feleseget csak kene...ha mar elvette. Nem jott ra, hogy biztos nem hobbibol jar latogatni a korhazba?

NEM....baromira nem jogos a felhaborodas apad reszerol. Szegyelje magat inkabb!

2017. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom alapból is ilyen-e, de ebben a helyzetben apd nem más, mint egy gusztustalan tahó.
2017. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Anyám anyja haldoklik, ha vki félreértette volna


és Apám az anyósát, sose bírta, nem voltak jóban


Ahogy látom, ez egy kicsit félreérthetően sikerült a leírás alapján

2017. júl. 4. 15:41
 5/28 A kérdező kommentje:

én mondtam neki, ha te anyád lenne bent a kórházban haza se jönnél, egész nap bent lennél...


meg azt is szóvá teszi Anyámnak, hogy milyen sokat van bent a kórházban, hogy mennyit megy be Anyám...

2017. júl. 4. 15:44
 6/28 Mirtiádész ***** válasza:
96%
Szerintem, és ahogy látom mások szerint is nem jogos édesapád részéről ez a felháborodás.Értem én, hogy a főtt étel fontos az egészségnek, meg blablabla, de azért tényleg nem kéne felháborodnia, hogy ebben az időszakban nincs otthon főtt ebéd.(Vagy vacsora...) Ha pedig tényleg szereti édesanyádat, akkor mellé áll akkor is, ha a nemszeretett anyósa beteg.(Ez csak az én véleményem...☺)
2017. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, és te tudsz főzni?

Vagy besegíteni bármit?

2017. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Én ezek után nem is főznék neki többet.
2017. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
én nem tudok főzni, a nővérem tud, de mindent Anyura hagy az is...
2017. júl. 4. 15:50
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelmű nem, nem is kellett volna ki írni ezt a kérdést, látom minden családban van legalább egy tahó p..szt aki a másiktól vár el mindig mindent, na de hát ez a ti esetetekben az anyád hibája.

Apád mit csinál mikor haza megy, ha arra nem képes, hogy összedobjon egy ebédet ? Anyád süt főz mos takarít bevásárol munkába rohan műszakozik és fut a beteg anyjához akit lehet holnapután eltemet.

2017. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!