Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűk családon belül, adtatok...

Szűk családon belül, adtatok már nem karácsonyhoz illő ajándékot? Én erre készülök, gyors válaszok kellenének, kit mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Rövid leszek.Pár éve mindig kis pénzből kellett vennem valamit,így jöttek ezek a tipikus dobozok,tudjátok,amiben tusfürdő meg még valami van,amit nagyon utálok,de nem volt pénzem másra.Most gondoltam egyet,ebben az árban vettem egy olyan wc ülőkét,ami puha,tehát nem az a műanyag.Nekem is ilyen van,nem valami meleg a wc helység,sokkal kellemesebb ráülni,mint egy hideg műanyagra.Anyámnál sincs 50 fok,régi parasztház.Szerintetek ez jó ötlet ? Mit vegyek még ehhez hogy ne csak ez legyen,max. 1500Ft értékben ? Mert lehet nem tetszik neki,legyen valami apróság is mellette.
2018. dec. 22. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem simán odaadhatod, ha úgy gondolod tetszene az ötlet neki. Vegyél hozzá ékszerdobozkát vagy zsebkendőtartót vagy tárolódobozkát..ilyesmiket. pepcoban találsz 1500 alatt ilyeneket.
2018. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ebbol a penzbol sutnek mezeskalacsot es egy szebb dobozkaba tennem.
2018. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gáz ajándék, csak nem tudom, hogy praktikus-e. Tehát milyen könnyen tisztítható.
2018. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Őrülne ennek anyukád? Ha igen akkor jó ajándék ha nem akkor keres mást.
2018. dec. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

A férjem utak vásárolni, két hete morog, hogy nem jut el ablaktörlőért. Vettem. Mit érdekel, nem a törlő az ajándék, hanem hogy megoldom azt, amire nincs ideje.


Én az ülőkénél is azt értékelném, hogy jót akarsz nekem :)


Boldog karácsonyt 🌲🌲🌲

2018. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ajándék, ha szerinted anyukád örülne neki. Én jobban szeretem a praktikus, használati ajándékokat, mint a porfogókat.
2018. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt, barátnőmmel évek óta olyasmit kérünk karácsonyra egymástól, aminek egyszerűen nincs időnk utánamenni (lásd. egy korábbi válaszoló az ablaktörlővel). Nagyon jólesik ilyenkor, hogy valaki utánajár egy olyan apróságnak helyettem, amire hetek (rosszabb esetben hónapok) óta nincs időm, és ha nem is létszükséglet (mert akkor persze megoldottam volna), de kényelmesebbé teszi az életemet.
2018. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát bocs, de ultra gáz. Ennél még a tusfürdő csomag is jobb volt...
2018. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menő, ha megfelelően lehet takarítani - mert az ülőkét azért kell, felkelésnél elcsöppen a pisi vagy akármi... meg amúgy is...

Én amúgy felmosó szettet vettem anyámnak karácsonyra, a pasijától meg porszívót kap. Magától ezeket nem venné meg, de tudom, hogy örül neki, kit érdekel, hogy nem tipikus ajándék? :)

2018. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ajándék. Hasznos, praktikus. Valami édességet adj mellé ajándékba.
2018. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!