Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűk családon belül, adtatok...

Szűk családon belül, adtatok már nem karácsonyhoz illő ajándékot? Én erre készülök, gyors válaszok kellenének, kit mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Rövid leszek.Pár éve mindig kis pénzből kellett vennem valamit,így jöttek ezek a tipikus dobozok,tudjátok,amiben tusfürdő meg még valami van,amit nagyon utálok,de nem volt pénzem másra.Most gondoltam egyet,ebben az árban vettem egy olyan wc ülőkét,ami puha,tehát nem az a műanyag.Nekem is ilyen van,nem valami meleg a wc helység,sokkal kellemesebb ráülni,mint egy hideg műanyagra.Anyámnál sincs 50 fok,régi parasztház.Szerintetek ez jó ötlet ? Mit vegyek még ehhez hogy ne csak ez legyen,max. 1500Ft értékben ? Mert lehet nem tetszik neki,legyen valami apróság is mellette.
2018. dec. 22. 00:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

Az a jó ajándék, aminek örülnek.

Vegyél még hozzá egy karton kamilla klozett papírt, arra mindig szükség van.

2018. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!