Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamámat hogy szoktathatnám...

Nagymamámat hogy szoktathatnám le arról hogy bejön a szobámba?

Figyelt kérdés

Nos az ingatlan az övé de én öröklöm s vigyázok is rá egyben ..

De gondol egyet és bejön és leül és elkezd beszélni.

Ez engem nagyon zavar nem szeretem ha személyem terembe belépnek meg ha sokat beszélnek érdektelen dolgokról.

Valamikor rá se nézek.Finoman szeretném vele tudatni h ez nekem kellemetlen.S ebből ne csináljon szokást.

Pár hónapra elszoktam menni dolgozni ahol fizetik a szállást ezért az elköltözés gazdaságilag pénzkidobás lenne.

Meg a fentebb említett egyéb okok miatt is...

H tudathatnám vele ??



2018. dec. 23. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerelj zárt az ajtóra.
2018. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Elég hisztériás fajta h a felidegesítik.

A sárkány szóval tudnám jellemezni...

2018. dec. 23. 12:19
 3/19 Cute_Psychopata ***** válasza:
87%
Ird ki a szobád ajtajára hogy "Belépés elött kopogni sziveskedjenek, köszönöm. "
2018. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy, hogy ezt nem tudod vele megbeszélni?
2018. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
"Valamikor rá se nézek.Finoman szeretném vele tudatni h ez nekem kellemetlen." - ez nem az. Ne legyél tiszteletlen, inkább beszéld meg vele. Ha már az ingatlanért tartod a markod akkor ez a minimum..
2018. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Elég bunkó vagy hogy te akarod megszabni hogy valaki a saját házában azt csináljn amit te akarsz.

Mert bizony a saját tulajdonában mindenki azt csinál amit szeret és akar.

Neked kellene engedélst kérni hogy ott lehess.

2018. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
28 f de nem vagyok kifejezetten szociális alkat nincs türelmem az emberekhez.És ezt tudja ő is.Gondolom a gesztusokat csak érzi...
2018. dec. 23. 12:45
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, Istenem... Ott laksz a mamád lakásában. Őt hol kell érdekelje, hogy vigyázol az ingatlanra - amit majd örökölsz?

Néha olyan szomorú tudok lenni. És meg csak nem is értik, mi a baj az ilyen hozzáállással.

Ha nem tetszik, költözz ki az (egyelőre) ő ingatlanjabol. Úgyis a tied lesz.

Vagy beszéld meg vele érett felnőtt módjára. Úgyis a tied lesz.

Vagy szenvedj meg a lakásért. Úgyis tied lesz.

2018. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Azért ez elég nagy hülyeség, hogy azt csinál mindenki a saját házában, amit akar. Vagy ha vendég van nálad, simán rányitod az ajtót mikor wc-n ül vagy bemész a szobájába, ha alszik?
2018. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Beszélgess vele néha, ülj ki hozzá, kártyázz vele, kérdezd meg hogy van.. Idős, unatkozik.

Vagy ha ennyire zavar,akkor költözz el és fizess mindig, felnőtt ember létedre.

2018. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!