Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire elítélendő,...

Miért ennyire elítélendő, hogy a volt férjem bejön velem a szülésre?

Figyelt kérdés
Az első két szülésnél is bennt volt. Amikor kiderült, hogy most a kicsi fekvése miatt császározni kell, egyértelmű volt, hogy oda is bejön. Ezen mindenki felháborodott, a szüleimet is beleértve és az exem új felesége is felhívott már, hogy milyen jogon akarom ezt így, mikor már semmi közünk nincs egymáshoz. Ez tényleg ennyire felháborító dolog?
2013. júl. 2. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül az nem derül ki a leírásból, hogy övé-e a gyerek.
2013. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

VOLT férjed miért lenne bent a szülésnél? Milyen jogon?

Vagy ő az apa? A gyerek apja legyen ott, ne a VOLT férjed.

Nem értem!

2013. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

kié a gyerek? ha az övé akkor miért ne? Én azt nem értem h ha már új felesége is van, akkor te h vagy tőle terhes, kicsit gyorsnak tűnik. Ebben az esetben viszont szerintem nem veled kéne veszekednie hanem a saját párjával...


Ha nem ő a gyerek apja akkor tényleg érdekes h miért ragaszkodsz hozzá ennyire

2013. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, ő az apja.
2013. júl. 2. 19:36
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Ki a gyerek apja? És mi van a mostani pároddal? Ez így kevés amit megosztottál, de a volt férjed mostani párjának jogos a felháborodása!
2013. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen igaza van az exed új feleségének.

Miért is kéne bent lennie veled? Akár tőle van a gyerek, akár nem, Ti nem vagytok már egy pár!!!!

Ráadásul van új felesége. Mégis hogy gondoltad? Kicsit képzeld már bele Te magad az új feleség helyébe!

2013. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

"az exem új felesége is felhívott már, hogy milyen jogon akarom ezt így, mikor már semmi közünk nincs egymáshoz."

Akkor azért valamennyi közötök van egymáshoz, ha az ő gyerekét várod. :D

"Ez tényleg ennyire felháborító dolog?"

Hát az exed új felesége szempontjából mindenképp. :D

2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%
Ha az ő gyereke, akkor joga van ott lenni. Nem a te alfeledre kíváncsi, hanem a gyerekére. Attól, hogy egymáshoz nincs közötök mint egy pár, attól még van közös gyerek, aki miatt egymáshoz vagytok kötve. Ez az új párnak ha nem tetszik, akkor keressen egyedülálló gyermektelen férfit.
2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem csak én akarom ezt így, hanem a volt férjem is. Még a házasságunk elején megbeszéltük, hogy minden gyermekének a születésénél szeretne jelen lenni, később is azt mondta, hogy ezen a válás sem változtat.
2013. júl. 2. 19:40
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Mivel az ő gyereke is, ezért joga van ott lenni.
2013. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!