Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek hazajárni. Mit...

Nem szeretek hazajárni. Mit mondjak a családomnak?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és egyre kevésbé akarok hazajárni. Most tök rosszul érzem magam, hogy napokig muszáj itt maradnom. Legszívesebben a kötelező karácsonyi látogatások után fognám magam, és mennék is vissza a kollégiumba.
2018. dec. 24. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Nem kötelező hazajárni,ha ők tartanak el,hát sajnos valamit valamiért,ha önellátó vagy,nem mész haza,ennyi,mond az igazat,nem szeretsz otthon lenni,én nem megyek oda ahol nem érzem jol magam.. Én anno munkát vállatam és hazudtam h dolgozok hétvégén is,mikor nem dolgoztam akkor is dolgoztam,aztán nem mentem csak ritkán majd egyszer nem mentem többet haza ennek 15 éve,nem hiányoznak.
2018. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!