Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy az apám tényleg a vérszerinti apám e?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta foglalkoztat ez a téma mert már akkor észrevettem, hogy külsőre egyátalán nem hasonlítok az apámra és a viselkdedése, tulajdonságai is teljesen mások mint az enyémek.

Van egy báttyám aki külsőre szintén nem hasonlít rá, de a tulajdonságai teljesen ugyanazok.

Már beszéltem erről a szüleimmel, de mindig viccet csinálnak a témából, apám pedid nem egyezik bele a DNS meg hasonló tesztekbe.

Létezhet ilyen, hogy a gyerek egyátalán nem hasonlít az apjára ? Ti mit gondoltok erről ? 18/f



2018. dec. 26. 06:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Már Hamurapi idején is akkor vágták ki a gyerek nyelvét, ha annak a férfinak mondta azt, hogy: "Nem vagy az apám.", aki felnevelte. Ha netán Anyud félre..., lehet, azért csináltak belőle viccet, mert tudja is Apud, de vállalt. :) Ha mindketten csak örökbe fogadtak volna, akkor is Ők lennének a szüleid. Ők neveltek, Ők etettek, Ők iskoláztattak, Ők voltak Veled, mikor beteg voltál. Én akkor sem mondanám ezek után, hogy nem Ők a szüleim, ha valamit nem kaptam volna meg, amit más tizenévesek igen. Egyébként az utolsó kérdésedre: két fehér embernek is lehet negroid típusú gyermeke is, ha mindkettőnek voltak afrikai felmenői.
2018. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Én külsőre mindig apámra hasonlítottam,a természetem anyukámra. Kicsit bánkódtam hogy lány létemre apámra hasonlítok,mert apu nem volt igazán helyes férfi anyám meg nagyon szép nő volt. Viszont most, negyven év fölött elkezdtek megjelenni az öregedéssel olyan vonások, amik anyukámra hasonlítanak.
2018. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 én is apára hasonlitok és szintén lány vagyok
2021. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!