Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak otthon érzem...

Miért csak otthon érzem igazán jól magam?

Figyelt kérdés
Egy éve élek a párommal es az anyukajaval, mivel itt dolgozom fél éve tőlük 5 percre illetve előtte is itt jártam suliba ezért jó pár év után úgy láttuk a parommal, hogy ideje összeköltözni. hétköznap ugye munka hétvégén általában haza megyünk az én családomhoz, de persze nem mindig van így, h a párom kitalálja maradjunk náluk stb. Engem ilynekor kb a sírás kerülhet mindig mert tudom h két hétig nem látom a csaladomat, nem lehetek otthon.hiaba élek itt egy éve egyszerűen nem tudom annyira elengedni magam és jól érerezni mint otthon. A szüleim elváltak ezért nagyon kötődöm anyukámhoz, lehet h nehezen megy az "elengedés", illetve ugye a párom lakásához ugymond a "munka", a hétköznapok kötnek amik sokszor stresszesek lehet ez is az ok. Továbbá itt kb egy szobánk van tehát nincs túl nagy életterünk... Mit tegyek h ne érezzem magam rosszul ha itt vagyok!?
2019. jan. 1. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész haza egyedül? Biztos mindkettőtöknek jót tenne egy kis egyedül töltött idő. Végül is csak egy hétvége, az nem a világ vége.
2019. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez velem is így van. Mi nem elunk együtt a párommal, ő egyedül lakik. Ha nála alszok nem tudom elengedni magam. Nem tudom kialudni magam például, mert ő korán kelő típus, én nem, de ha ő már felkelt akkor nem tudok aludni. Bebeszelem magamba hogy mindenbe úgyis csak belekotne így nem merek ott csinálni semmit. Sőt még sminkelni se sminkelem magam mert nem akarom előtte hogy azt nézze mennyi idő megy el vele stb. Nala is egy szoba van. Én tudom, hogy egy nagyobb lakásban jobban ereznem magam ahol van némi magánszféra. Ez egy kis garzon még a wc is olyan közel van, hogy ha nagy dolgom van akkor ott is feszengek. Tehát vagy a maganszféra hiányzik. Vagy ha nálad is vannak olyan dolgok mint nálam hogy a párod előtt se tudod elengedni magad akkor onbizalomhiany, vsgy pedig a kapcsolatod Nincs rendben.
2019. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Egyébként az is lehet az ok, hogy otthonról nehezen megy az elszakadás.

Mi most pl a barátommal szilvesztereztunk. Eddig mindig itthon töltöttem és az volt a megszokott, tehát hiányzott most nagyon. Viszont úgy gondolom hogy meg kene szokni egy idő után ezeket a dolgokat. Én sokat gondolkodok azon hogy ha ennyire rosszul érzem magam a barátomnal akkor nem is ő számomra az "igazi".

Bocsánat, ha zavaros lett amit írtam, nem tudok választ adni csak hogy én is így vagyok és bennem mi kavarog ezzel kapcsolatban.

2019. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy ne tudnám magam elengedni a parom mellett nincs gond hisz több éve együtt vagyunk ezzel tényleg nincs problemam.azzal van h valóban olyan mintha nem tudnék otthonról elszakadni,zavar ha nem vagyok velük miközben ott lehetnék
2019. jan. 1. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Még mindig itt tartasz egy év után,párod helyébe haza küldenélek,és keresnék mentálisan egésszséges felnőtt nőt,egyikötök se képes leválni,te anyu után sirsz ő meg nem tud anyutol külön élni. Te meg sirsz ha kettesben kell lennetek. Költözz haza,problem solved mindenki boldog lesz. Ez egy fos nem boldog párkapcsolat,ahol 1 év után a sirás kerülget ha a pároddal kell lennéd,ezért nem pasihoz kell kötni az otthonrol eljövetelt,és át cucvolni otthonrol közbe meg szar az egész.

40N

2019. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!