Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora gond, ha valaki...

Miért akkora gond, ha valaki cigány? Én választom meg talán, hohy kik legyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

A párom anyja minden félét kitalál, már a párom előző kapcsolatából született gyereket is ellenünk próbálja hangolni. A gyerek itt van nálunk, enni sem akar.


Azt mondja a nagymama, hogy mi cigányok vagyunk, nem kell velünk foglalkozni, a gyerekeimmel nem kell játszani meg ilyesmi.


Rámfogják, hogy cigivel (nem dohányzok) kiégettem a gyerek ruháit, amiket a bőröndből csak átmosni vettem ki. Hogy lányka alsóban küldük haza a gyereket.


A legsúlyosabb, hogy a gyámhatóságon is a párom ellen "vallott" a saját édesanyja. Mindezt ugye miattunk, mert cigányol vagyunk.


A gyerek anyja annyit mondott, hogy egyetért a nagymamával, ő is arra neveli a gyereket, hogy a cigányokkal nem kell foglalkozni, azok "rosszak".



Miért csinálják ezt? Mit tehetünk mi? És én?


2019. jan. 6. 13:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Persze. Már első alkalommal nekiálltam vele meh előtte veszekedni 2 perc ismerettség után. Ja, várj. Márahogy hallott rólam megvolt a véleménye. Biztos tettem érte...


Mégis őt zavarják el, nem engem, ha vendégeskedésre kerül a sor. Én akárhányszor voltam vendégségben a párom testvérénél, azt mondták, hogy menjünk máskor is, csak írjak előtte. A kedves anyukát meg ki akarják tiltatni abból az ingatlanból... jóformán nem is beszélek senkivel, soha nem volt konfliktusom ezelőtt abból, hogy ki vagyok. Nem tartom a kapcsolatot anyámmal sem, mert ő egy aljas dög, ez igaz. De nekem elég volt látni, amit műveltek. Én nem ez akarok lenni. :( mégis utál és ezzel bántja sz unokáját és a fiát is.

2019. jan. 6. 18:25
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Az előítéletek bizony nem véletlen születnek. Rengeteg megtapasztalás előzi meg a létrejöttüket. És az, hogy millió cigányból van kb. 3 normális, az bizony édeskevés a megszüntetésére. A fajod tett azért, és még mindig tesz is, hogy kevés ember gondoljon rátok normálisan. Igazságtalan vagy nem, de ez így van. Köszönd meg nekik. És amit én megtapasztaltam veletek kapcsolatban, az az, hogy bizony a normálisból is kibújik a vér, ha valami nem az ő elképzelése szerint történik. Erről oldalakon át lehetne mesélni.
2019. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát én sírok, ha ideges vagyok. :D ja, szoktam mérges is lenni... akkor veszekszek,aztán sírok, mert rámszólt a párom, hogy neki erre nincs ideje. Huuuu, de veszélyes egy alak vagyok. :D ennyi erővel utálom a magyarokat, azért, amit tett velem 2 férfi, amikor kislány voltam....de logikus. De nem ez a lényeg. Én szeretném, ha tehetnénk valamit, hogy javuljon a helyzet.
2019. jan. 6. 18:38
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Jol van, akkor tegyel.

Vedd ra a tobbi ciganyt hogy ne zaklassak a rokonaimat. Hogy ne lopjanak autot, telefont, taskakat, stb. Ne torjenek be hazakba fenyes nappal.

Vedd ra a cigany gyerekeket hogy tanuljanak, hogy hamarabb tudjak a szorzotablat mint hogy mennyit lehet lopni komolyabb buntetes nelkul. 10-12 evesen mar tudja hogy bunozonek lenni jobban megeri. Altalanos iskolas gyerek!!!

Es meg sorolhatnam, ezek mind szemelyes tapasztalok.

Valtoztasd meg ezeket, es a ciganyok altalanos megitelese is javulni fog. Sok sikert.

2019. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

hát figyelj, elmondtad már a párodnak, hogy milyen rosszul esik neked ez az egész? mármint látja, biztos vagyok benne, de férfiaknak egy csomó mindent ki kell mondani, hogy felfogják, taapsztalat...

amúgy párod legyen tökös ember, és dobja ki anyucit az életetekből. mármint, basszus, próbálná meg az én apám bntani a szeretteimet, én úgy kitagadom, hogy felé sem nézek többé (fogja, és fogom. de nem baj.)

2019. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Olyan érdekes, hogy ezen az oldalon csupa dolgos cigány ír, akit az aljas magyarok megerőszakoltak...
2019. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy megerőszakoltak? Nem. :) mondtam, hogy mintapélda vagyok és bennem nincs hiba? Nem.


Az unoka az egyetlen közös, de azon keresztül játszmázik.

2019. jan. 6. 20:35
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hogy csak céloztál. Te sem vagy jobb, mint a többi.
2019. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rendben...mert te ismersz. :) hát... én is hányni tudnék egyesektől... ;(
2019. jan. 6. 22:21
 20/23 anonim ***** válasza:
67%
Hányjál. Szándékosan erőszakra céloztál, utána meg röhögve hárítasz, hogy te ilyet nem írtál. Aljas egy dög vagy.
2019. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!