Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi eljátssza, hogy...

Minden férfi eljátssza, hogy halálos beteg, mikor kicsit meg van fázva?

Figyelt kérdés

Párom már csütörtök este óta panaszkodik, hogy beteg. Fáj a torka, nem kap levegőt stb.

Szombaton pedig elment a haverjaival sörözni, meg rövidezni. (Azaz egy csomó röviditalt megittak, "ki bír többet" alapon)

Ahogy hazaért, megint beteg volt. Szombat este, vasárnap, hétfőn és még kedden is beteg volt. Nem lehet kérni tőle még egy apró szívességet sem, mert ő beteg.

Örülök, ha egyszer-egyszer elmegy a haverjaival, de ha itthon játssza a beteget, akkor a haverjai előtt már semmi baja? Mikor rá mertem kérdeni, hogy szombaton már nem volt beteg, még neki állt feljebb.

Ha nekem fáj a torkom és nem kapok levegőt, biztosan nem állok neki hideg sört inni a haverjaimmal egy kocsmában, hanem otthon pihenek.


2010. jún. 29. 08:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem ilyen. Ő még akkor is melózik, ha beteg ( otthon is csinálgatja a dolgait). Van, hogy már én küldöm az ágyba, mert féltem.
2010. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
kamu yeah. hagyd a fenébe az ilyen pasast.
2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hehe :). Nézd el neki egy darabig aztán szólj neki, hogy ááá jobban vagy akkor mehetsz dolgozni. Ha nem szólsz neki akkor hajlamos lesz még két hétig "haldokolni". A válasz pedig nem, én pl. nem vagyok ilyen. Általában viszont amihez nincs kedvem azt nem csinálom meg, és ezt mindenki tudtára adom nem keresek kifogásokat.
2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egész jól bírja, ha beteg, maximum szereti kényeztetni magát akkor. Persze nem csicskáztat, hanem aranyosan megkér rá, hogy segítsek a beteg szerelmemnek. :D

Lehet, hogy a párod akkor is beteg volt, amikor a haverokkal elment, de nem akarta kihagyni a "bulit".

2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő is dolgozik a munkahelyén. De ha megkérem, hogy hazafelé hozzon kenyeret a boltból, akkor "á, én beteg vagyok! siettem haza pihenni".
2010. jún. 29. 08:32
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
vágd ki a fa.szba.
2010. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem a barátai is megértik, hogy most köhög, fáj a torka, hőemelkedése van stb.

Orvoshoz nem akar elmenni, mert hogy majd én meggyógyítom.

A meleg tea nem kell neki, a mézes negró sem.

2010. jún. 29. 08:33
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is ilyen. Szerintem minden férfi. Én betegen szó nélkül 3 gyereket látok el, ő meg van fázva és önmagát se tudja ellátni... Kisebb a fájdalomtűrő képességük.
2010. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs gyerek, sőt ilyen extra dolgokat sem várok el tőle, hogy főzés vagy takarítás. De amikor leparkol a kocsival, ott van 3 méterre egy bolt. Kicsit gáz, hogy egy kenyeret nemtud venni, de sörözni el tud menni.
2010. jún. 29. 08:37
 10/19 anonim ***** válasza:
a férfiak egyébként sokkal nyűgösebbek a nőknél. az én párom sem ilyen szerencsére, de a legtöbb férfi elviselhetetlen ha beteg.
2010. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!