Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi eljátssza, hogy...

Minden férfi eljátssza, hogy halálos beteg, mikor kicsit meg van fázva?

Figyelt kérdés

Párom már csütörtök este óta panaszkodik, hogy beteg. Fáj a torka, nem kap levegőt stb.

Szombaton pedig elment a haverjaival sörözni, meg rövidezni. (Azaz egy csomó röviditalt megittak, "ki bír többet" alapon)

Ahogy hazaért, megint beteg volt. Szombat este, vasárnap, hétfőn és még kedden is beteg volt. Nem lehet kérni tőle még egy apró szívességet sem, mert ő beteg.

Örülök, ha egyszer-egyszer elmegy a haverjaival, de ha itthon játssza a beteget, akkor a haverjai előtt már semmi baja? Mikor rá mertem kérdeni, hogy szombaton már nem volt beteg, még neki állt feljebb.

Ha nekem fáj a torkom és nem kapok levegőt, biztosan nem állok neki hideg sört inni a haverjaimmal egy kocsmában, hanem otthon pihenek.


2010. jún. 29. 08:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy a pasik nagy része nagyon kis gyámoltalan tud lenni, amikor nagyritkán megteheti. Merthát egy férfi ugye mindig erős, stb.. aztán jön a torokfájás, akkor meg megakarnak halni... szerintem még örülnek is, hogy egy picik ők lehetnek a gyengék, stb-stb...


De a többi amit csinál (Bulizás, stb.) az tényleg gáz!


Mondjuk én baromi mázlista vagyok, mert ugyan az enyém is szereti játszani a nagybeteget, de kb egy fél nap után megunja, mert egyszerűen nem bír tétlenül ülni... én meg arra megyek haza, hogy nagy betegségében elmosogatott, feltakarított, stb... :D:D:D (Persze ahogy hazaérek már az ágyban fetreng, hogy takargassam be és csináljak neki leveskéééét (elhaló hang)!)

2010. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem szokott beteg lenni, de ha az, akkor nem lehet az ágyból kirobbantani. Illetve csak a főnöke tudja.
2010. jún. 29. 08:50
 13/19 anonim ***** válasza:

A barátod egy önző, éretlen fószer:


http://www.youtube.com/watch?v=muavC_qoZj4

2010. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen! Köztudott hogy a megfázás halálos a férfiak számára.:) Tényleg csak a hideg sör a haverokkal gyógyítja.:) Te tényleg örülsz ha néha elmegy a haverokkal? Tök aranyos tőled.
2010. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És még nincs gyereketek... Akkor van csak igazán szükség arra hogy jól összedolgozzatok és segítsen mindenben. Különben egy igáslónak érzed majd magad aki a család szolgálja. A legtöbb pasi valóban látványosan tud szenvedni. Az férjem viszont nem menne el sörözni ilyenkor. Amúgy is max meccset néznek együtt, de ha én picit fáradtabb vagyok a gyerekek miatt akkor is otthon marad szó nélkül.
2010. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó, hogy néha ki tud kapcsolódni, legalább nyugodtan tudok takarítani, netezni vagy épp tv-t nézni. :)
2010. jún. 29. 09:08
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, a nyugalomban még jobban alakíthatod a rabszolgát! Lelked rajta...:)
2010. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

IGEN!


:)


Bár van aki jobban, van aki kevésbé ;)

2010. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!