Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szabaduljak meg" egy...

Hogyan "szabaduljak meg" egy családi vállalkozásból?

Figyelt kérdés
a lényeg, hogy családi vállalkozásban dolgozunk a szülőkkel, testvérekkel, stb. már 2-3 éve, de elegem van. sok a veszekedés, hülyének néznek, nem bíznak rám semmit főleg úgy, hogy én ezek előtt vezetői beosztásban dolgoztam több évet. de úgy kezelnek, mint egy 10 éves gyereket. már felakartam mondani régebben is, de soha nem tudtam, hogyan. kerestem másik melót, de nem találtam, csak max minimálbérért, itt meg azért kicsivel többet keresek. mit tennétek a helyemben? volt valaki hasonló helyzetben? a párommal külön élünk a közelben. már elakartunk menni innen, de nem tudtunk anyagiak meg meló miatt. mit tegyek? így idegileg tönkre megyek. 28/L
2010. jún. 29. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Huha, szinte én is ebben a cipőben járok. De nem részletezem, nem tudok tanácsot adni, én 31 éves vagyok, és nem tudtam ellépni... De ha kitalálsz vmi okosat írd meg légy szíves, mert tudom milyen idegőrlő az egész helyzet, sajna..
2010. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát valóban nem könnyű egy helyzet, soha nem gondoltam volna, hogy így alakul. valóban igaz az, hogy nem szabad közös munka, vállalkozás, közös élet a csalaláddal..... na mindegy. mostmár én is két dolog között vacilálok. az egyik az, hogy keresek egy másik melót akár a környéken akár nem és szépen felmondok, ha tetszik ha nem. a másik meg az, hogy kivárok még egy fél évet - évet és gyereket szülök, mivel tervben van, csak nem tudom, hogy annyit kibirok e még itt. egyik ismerősöm is hasonló cipőben volt, ő felmondott, mert annyira összevesztek, azóta sem beszélnek. én ide nem akarok jutni. köszönöm mégegyszer a tanácsokakat!
2010. jún. 30. 08:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag rendes munkád sincs, de gyereket akarsz, mert az megoldja majd a problémákat? Gratulálok! Tedd inkább rendbe az életed és max utána. Szerinted gyerekkel, majd hogy kapsz munkát bárhol is? Ebből az állapotból próbálj meg kitörni, mert kicsinálnak. Én is ebben a cipőben jártam és szerencsére ma már mondhatom azt, hogy valamennyire sikerült helyre tenni az életem. Legyél kitartó és szerezz valami olyan képzettséget, amit értékesíteni is tudsz. Legyél kitartó és ne add fel!
2011. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Keress munkát folyamatosan. Ezt meg is beszélheted velük, hogy addig viseljenek már valahogy el. Nyugodtan elmondhatod azt, hogy ez mindenkinek így a legjobb. A két fél kölcsönösen elégedetlen.
2011. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!