Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok a biztos családot...

Feladnátok a biztos családot egy bizonytalan szerelemért?

Figyelt kérdés
Férj külföldön,anyagi háttér jó.Gyerekek.A feleség otthon.Jön valaki,aki megdobogtatja a nő szívét.A férfi válásra készül.Nehéz hetek várnak rá .A nő úgy érzi, hogy megtalálta a másik felét .De fél....félti a családját!
2019. jan. 9. 23:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

KOmolyan nem értem a kérdést. Ha bárkiért otthagynám a gyerekeimet és a férjemet, aki feltételezem, a családjáért gürizik külföldön, aki megdobogtatja a szívemet, akkor egy utolsó, olcsó riherongy lennék. Ezen még elgondolkodni is felháborító, van is oka félni a nőnek, meg szégyellheti is magát.


Jelent számára bármit is az a szó, hogy felelősség? Azokat fel sem hozom, hogy eskü, hűség, mert ezek nyilván nem.


Nem az a baj, hogy találkozott valakivel, aki elindította a fantáziáját, mert ez a legtöbb házas emberrel legalább egyszer megesik az életben, csak az a nagyon nem mindegy, hogy ezt konstatálom és kb. ott és azonnal le is zárom magamban, vagy képes vagyok-e komolyan elgondolkodni azon, hogy ezért feladom a családom.


Vagy az is lehet, hogy a történet korántsem teljes. Lehet, hogy a férj így is, úgy is válni akar, mert már eleve nagyon rossz a kapcsolat. Ebben az esetben viszont nem a szívtipró miatt kell félteni a családot, hanem amúgy is lőttek neki. Érdemes lenne bővebben kifejteni, hogy mi is a helyzet pontosan.

2019. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
86%
Mi lesz, ha elmúlik a "+szívdobogás". Keresi a nő a következő "felét". Egy anyának a gyerekei legyenek a legfontosabbak,l nem a szex.
2019. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Volt itt a Gykn egy hölgy tavaly akinek szintén sokat dolgozott a férje a család miatt, de ő meglépte a félreqrást meg a családborítást a "nagyon nagy szerelmért":


-Jódolgomban nem tudtam milyen boldog vagyok!


Most már menne vissza a férjéhez mivel a bikuci kifalsult...késő bánat.

2019. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
#13 nekem élőben egy volt osztálytársam volt így. Két aranyos kisgyereket és egy jó, kedves, szorgalmas- bár valószínűleg kicsit "unalmas" - férjet hagyott ott egy szívdobogtatóért. Nagy hányt-vetettség, sok szenvedés után 10 év múlva mondta: "Nem tudtam, milyen boldog voltam."
2019. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerencsére messze van az illető,fizikai kontaktus nem lesz.Azt hiszem,igazatok van.Egy gonosz ember vagyok,aki ha lebukik, hogy írogat idegen emberrel,megérdemlem.Igen,higyjétek felelôs ember vagyok.Egyben a gyerekeknek anya,apa,szerelő,tanító ....meg minden ami kell.Sajnos a 4 év ezt húzta ki belőlem.A 4 év magány, amikor a férjem havi 3 napra látom.Útóbb 80 napig volt távol.Nem,nem csináltam semmit.Lélelkben viszont nagyon.
2019. jan. 10. 10:02
 16/37 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, olvasd el Tolsztoj Anna Karenináját. Kérlek, olvasd el. A nagy lélekismerő Tolsztoj megdobogtatja a szívedet.
2019. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%
Ott, ahol az egyik fél külföldre megy, ez borítékolható. Szomorú, de így van. Az már nem házasság, nem család. Ha valóban szeretem a házastársamat, akkor vagy együtt megyünk, vagy más megoldást keresünk.
2019. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell az ilyen férfivel együtt élni. A házasság nem arról szól, hogy több száz km-re egymástól élünk, hanem, hogy ott vagyunk egymásnak fizikailag is. A nő meg kereshetne már egy normális férfit.
2019. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
49%

Kedves 9-es..A pasik még ennyit sem érnek!

És erre a kérdésre hogyan is válaszolhatnánk innen, minden kapcsolat más és más.

2019. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
38%
"Tipikus apuka külföldön gürizik, hogy anyunak jusson műkörömre, de unatkozik, meg élni akar, ezért félredug, de amikor a férj beadja a válópert, akkor jaj ő nem akarta.." Hát igen, szegény ártatlan férfiak.. Kihúznak külföldre lébecolni meg ku.rvázni, a nő nyakába szakítva minden gondot -terhet a gyerekek körül, aztán a nő a szemét ha beleun hogy egyedül küzd. Szegény, kihasznált férjek... akik inkább külföldre mennek csak ne kelljen a tulajdon gyerekeikkel törődni egyáltalán.
2019. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!