Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok a biztos családot...

Feladnátok a biztos családot egy bizonytalan szerelemért?

Figyelt kérdés
Férj külföldön,anyagi háttér jó.Gyerekek.A feleség otthon.Jön valaki,aki megdobogtatja a nő szívét.A férfi válásra készül.Nehéz hetek várnak rá .A nő úgy érzi, hogy megtalálta a másik felét .De fél....félti a családját!
2019. jan. 9. 23:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
74%
Aha...külföldön a lébecolásért fizetnek. Értem.
2019. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%
Tudod rohadtul unom, hogy ha egy férfi kihúzza magát a család körüli gondokból, akkor mindjárt azért van mert a nőjének kell a pénz a műkörömre.. Ez a férfi saját döntése.. és igen, sokszor az a valós cél hogy kihúzza magát a család gondokból. Közben meg ragyogóan lehet mártírt játszani, és így a cserbenhagyott nő lesz a szemét mindenképpen.
2019. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Azért 4 év nagyon sok.Sokminden megtörtént.És történik mindennap.Gyerekek, háztartás,munka stb.... mindenben én döntök.Soha,senki sem áll mellettem.Elmondok egy konkrét esetet.Azt hitték az orvosok komoly beteg vagyok... azokban a borzalmas napokban is magam voltam.Képzeljétek el, hogy mindig magatok vagytok.És akkor igen,egy-két szó jólesik....
2019. jan. 10. 13:26
 24/37 anonim ***** válasza:
77%

Ez így nem megoldás és nem normális családi élet, hogy ő ott, ti itt...

Mindkét fél elmagányosodik, az itthon maradottra maradnak a napi teendők a gyerekek körül, ami bizony felemészti az embert.

Míg a másik teljesen egyedül van egy idegen országban, ami szintén felemészt.

Mindkét féllel megtörténhet, hogy egy harmadikban látja a probléma megoldását, nyilván tévesen.


Kérdező! Én a helyedben jelezném a férjemnek, hogy ez így nagyon nem oké, magányos vagy, és próbáljátok meg egyesíteni a családot valamilyen módon.


Ha nem megy, akkor sajnos a kapcsolat tönkrement, akkor viszont váljatok. Látszatcsaládban felnőni sokszor ugyanolyan mérgező a gyerekeknek, ha nem rosszabb, mint egy válás.

2019. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy még egy eszembe jutott:

Ha ez a harmadik fél csak plátói, és még csak írkáltok, akkor ez az írkálás a férjeddel miért nincs meg?

Miért nem ő tartja benned a lelket virtuálisan?

2019. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Mert a férjem,nem nagyon kommunikatív ember.Tudom, hogy az hiányzik nekem, hogy meghallgasson valaki.A másik férfi is ugyanezen ment át,mint amin most mi.Elvált.Így indult a kommunikáció....
2019. jan. 10. 14:11
 27/37 anonim ***** válasza:
22%

"Azt hitték az orvosok komoly beteg vagyok... azokban a borzalmas napokban is magam voltam.Képzeljétek el, hogy mindig magatok vagytok.És akkor igen,egy-két szó jólesik...."

Már mielőtt hozzámentél is tudhattad, hogy így működsz (hiszen mindenki így működik). Mégis hozzámentél. Hívtad, hogy jöjjön haza, hagyja ott a külföldi munkát, mert sokkal nagyobb szükség van arra, hogy melletted legyen, mint a pénzre?

2019. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor hívtam, hogy jöjjön.Hidd el,szépen, csúnyán, észérvekkel,hisztizve.De szerinte a családnak az első a pénz.Az anyagi biztonság.Nálam pedig valami megtört.Mar nem harcolok .De ehhez sok idő kellett.
2019. jan. 10. 15:02
 29/37 anonim ***** válasza:
51%

"A férfi válásra készül.Nehéz hetek várnak rá .A nő úgy érzi, hogy megtalálta a másik felét .

...

A másik férfi is ugyanezen ment át,mint amin most mi.Elvált.Így indult a kommunikáció...."

Na de akkor mikor indult? Amikor még csak válásra készült, vagy akkor, amikor már el volt válva?

2019. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
18%
Mikor jöttök rá h nem monogám senki az kényszer.. Nyitott kapcsolatok működnek csak.
2019. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!